Відомі люди в інтернеті

В кожного активного користувача інтернету, а конкретніше, соціальних мереж різного типу, в друзях є декілька публічних людей (відомі зірки естради, шоу-бізнесу, політики, бізнесмени, тощо). Але що дає така «дружба»? У більшості випадків абсолютно нічого.

З власного досвіду можу розділити «популярних» на кілька типів. В мене їх достатньо в різних групах і списках. Отже.

1. Відомі імена фейки – за цими ніками ховаються такі ж люди як і ми з вами, прості, котрі не мають гучних імен. Проте в них є якесь відхилення або бажання нажитися на чужому імені. Розкусити їх легко. Потрібно лише простежити за активністю і завжди побачимо відсутність простої логіки. І звісно ж рекламі фішки різного роду.

2. Відомі імена далекі від розуміння суті інтернету – за такими про файлами криються представники популярних особистостей, прес-секретарі, аташе, помічники і т.д. В таких імен це все робиться заради популяризації, піару але не заради зацікавлення і бажання товаришувати зі світом.

3. Відомі імена – їх дуже мало але вони є. За іменем справді стоїть його власник. Але відчути таке дуже важко. Переважно це стає відомо після особистого знайомства в реалі.

Як бачите, маємо три типи, котрі в собі мають ще надцять підтипів. Думаю їх розбирати не варто, бо це вийде ціла наукова робота. Але є бажання розкрити деякі особливості спілкування з цими «перцями власного імені».

фото з сайту hatanm.org.ua

Виявляється, що у більшості цих відомих людей манія величі і гіпертрофована зверхність. Вони настільки ґонорові, що відписують дуже рідко, фактично ніколи. А як відписують, то між рядків читається – «да шо ти там пишеш таке, я ж божественна особа, нєпрікасаєма, тому став мені плюси і лайки, ревіть і поширюй все що я пишу і моцно цілуй в дупу – це буде тобі подяка». Інколи, трапляються проколи, коли асистенти переплутають ак свого шефа із власним і як запостять щось, то всі офігівають :).

Якщо коротко, відомі люди, такі ж як ми з вами але в них є багато стримуючих факторів. Чим більш забуте «відоме ім’я», тим більше задиркуватості маємо. Можна зрозуміти тих, хто на піку своєї популярності, вони повинні тримати марку і контролювати кожен крок, а ті, що вже згасають в публічності, хочуть косити під них і виходить повне глупство, тож їх зрозуміти нереально. Ну, а навіщо цей дурний пафос?

Людина повинна бути людиною і не вважати себе божеством.

Реклама в блозі: Веледа Гель - https://dska.com.ua/blog/gel_veleda/ - подаруй своїй шкірі задоволення. Гель-скраб очищає, доглядає, має сертифікат NaTrue.

Коментарі
 1. Ярослав Лопушанський

  Було би більш правдоподібно, коли не просто дається класифікація, а є приклад з лінком.

  • образяться:) всі приклади з лінками – це ті, хто в друзях в мене в фейсбуці 🙂 А атм можна цікавеньких осіб побачити :))

 2. Ярослав Лопушанський

  Добре було би, щоб кожне твердження ілюструвалося фактами і лінком!

 3. LaSet

  а не треба фоловити і лайкати все підрят

 4. Не додаю ніяких “селебріті” в друзі, хіба як самі попросяться. Та навіть тоді не спілкуюся з ними.
  PS
  Чомусь діскас іноді у мене не завантажується. Вже стільки класних коментів не запостив, що просто жах 🙁

 5. мені колись Леся Оробець написала комент у ЖЖ. і я досі думаю, що це був хтось типу її прес-секретаря чи помічника 🙂

  мабуть, тому відомі люди рідко відповідають на коментарі – бо це не вони…

 6. Навіщо взагалі зірки в друзях? Це все понти. І не важливо чи вона справжня чи ні.

 7. Як ти робиш ту рекламку під фото і куди вона зникає? я спершу подумала, то в мене глюк якийсь 🙂

  • http://kartinka.com.ua/ – це вони роблять 🙂 Як будеш реєструватись то http://www.kartinka.com.ua/?ref_id=1114 за моїм рефом якщо можна :)))

   • о, дякую! бо я би ще довго голову ламала 🙂
    піду почитаю, шо там в них і як))

    • тільки вважай, а то отримаєш купу незадоволених коментів, що за хрєнь. навіщо реклама:)))

Додати коментар