Весілля

Хочу відразу попередити, що дотошного опису всіх тонкощів приготування описувати не буду. Якщо щось зацікавить звертайтесь і я розповім персонально.

Отже. Все почалося з пропозиції, самізнаєте якої. Далі приблизно порахували кого б хотіли запросити і мали орієнтовну, дуже орієнтовну кількість людей. Ця кількість завжди змінювалася і мала синусоїдальний графік:). Гості маємо, а де посадити? От і почали перебирати всі ресторани які ми знали і не знали. На нашу кількість гостей (150-200) не так вже і багато є закладів. Вирішували, вирішували і настав день поїздок по ресторанах. Спочатку вирішили почати з заміських. Поїхали ми в Наварію Нову де на березі озера розміщений готельно-відпочинковий комплекс "Наварія-Нова". І так все сподобалось (хто не був відвідайте це місце), що замовили один з трьох ресторанів комплексу - найбільший бенкетний зал. Автоматично проблема одна вже відпала. Але ще так їх багато залишається. І це був період за пів року до весілля.

Наступний етап: музика, фото, відео. Але, якщо не помиляюся, першим заказали тамаду. Ним став  добрий колєга - Роман Метельський. Музика, та щу ми бажали, довго не могла вирішити чи вони будуть, а потім і взагалі відмовилися , їх не відпустив ресторан де вони "приписані", то ж замовили інших, а через деякий час ще інших, завдаток відповідно пропав. Доречі про тамаду, на початках ми думали і запрошували розрекламованого працівника Радіо Люкс Бійчука Назара, можливо він і супер крутий але хамовитий і підхід до тамадування в нього не правильний, тому ми відмовились і нікому не раджу замовляти цю людину і переплачувати за хамство.

Фотограф і відеооператор. Не зважаючи на те, що я знаю і маю друзів майстрів світлини, якось не було часу бігати і вибирти, а дружина познайомила мене з своїм однокласником Олегом Головацьким. Олег виявився дуже позитивною людиною. Та й професіонал своєї справи. Раджу його як фотографа. З ним ви відчуєте смак від фотографування, навіть якщо не любите знимкуватись :). А оператором став Віталій Міхін. Вперше бачив оператора, котрого абсолютно не помітно. Він не заважає бавитись і не бавиться в крутого режисера і багатьма дублями, а робить свою роботу. Доречі, ми вирішили зробити світлини з усіма нашими гостями, для цього замовили банер з написом весілля з нашими іменами і датою на фоні якого і було зроблені всі фото.

Оздоблення залу, кортежу, букети. Коли ми замовили місце в залі, нам порадили гарних декораторів, флористів. І ми не розчарувалися. Вбрання залу було перфектне - суцільно біле, кульки, живі квіти, освітлення. Це не опишеш. Роботу виконали вдало і професійно. Завершенням стало світлове оформлення від фірми (West Sound), що займається концертним і світловим обладнанням. Їх робота була особливо помітна на першому танці та й впродовж усього вечора. Скажу, що серед простого світла було і лазерне як презент від компанії. Велика подяка директору п.Ігорю.

Музика. Розпочинав наш музично-розважально-танцювальний вечір Назар Савко з піснею для нашого першого танцю "Кохаю", а далі був вже і його балет, і всі гості, котрі давали жару з самого початку під ритми всім відомих пісень. Після Назара і впродовж всього вечора забавляли гостей три музиканти з Пісочної. Репертуар їх був суто український з домішками іноземних пісень (не російських). Сильні голоси, живі інструменти моментами і безперервні танці. Останніми на наше весілля завітав Циганський шоу театр "Табор". Думаю, що особливо не потрібно описувати циганський запал:).

Пірошоу. Допомогли нам з святковим феєрверком і оформленням першого танцю хлопці з фірми "Лагран" (фірма займається професійними підривними роботами). Зробили наземне і повітряне шоу, а також холодні вогні.

Меню. З меню в ресторані нам допомагав головний адміністратор Мирослав Іванович і декілька десятків офіціантів і поварів. Ви не повірите але традиційних салатів на весіллі не було 🙂  А різних наїдків і напитків хватало аж з головою.

Кортеж. Велике дякую за весільний кортеж друзям з Рено Клубу. Гарно виглядають однакові машини :). Автобусне забезпечення (2 лайнери) - Європа Турінг Україна та один величезнющий автобус від фірми Тур-Ретур.  Спитаєте навіщо автобуси? А для того щоб привезти гостей з Миколаєва і Львова в Крехів (де ми брали шлюб) та в Наварію де була забава.

Розписка. Шлюб. Подали заяву в рацс, думали, що черги великі і подавали заяви з запасом. А вийшло що все ок. І на будні дні без проблем. То розписка відбулася в вересні. А вже після на плечах висів шлюб в церкві. Вирішили брати шлюб в монастирі в Крехові. Атмосфера там позитивна і аура дуже добра. Але оскільки ми з інших парафій то - треба було зібрати довідки про дозвіл брати шлюб в іншій церкві, довідки про оповіді, довідки про проходженя науки перед шлюбом. Зайняло досить багато часу. проте все мало позитивний кінець у вигляді шлюбу 🙂

По кожному з пунктів можна писати і більш дотошний твір і звіт але чи це так потрібно?:). Кому потрібно розкажу приватно. Номери телефонів також завжди є. Консультації і науки - прошу дуже:). Ми залишилися задоволені. Свято вдалося. Можливо я щось пропустив то ж розпитуйте. А і таке, готель в Наварії дає 50% знижку для молодят.

Коментарі
 1. curlyfoxy

  ох нічого ж собі скільки всього!

  знову прошу фоток весільних, де ви разом! :))

 2. Интересно все это… Но пока жениться не стремлюсь 🙂

 3. curlyfoxy, ну в тебе і мейл – спамером тебе зарахувалоо. То ще не все що було, а лише загальне, а фотки лише деклька а решта буде на різдво десь.

  spomoni, а то ж ніхто не заставляє:)

 4. svitlachok

  цікаво, скільки часу і грошей забрали всі ці приготування?

 5. svitlachok, з теперішнім попитом на послуги то все починати треба за рік чи пів року, але якщо просто забаву невеличку то все значно скоріше організовується. А ціна – гарна іномарка в нашому випадку:) Якщо потрібна допомога – то можу підказати:)

 6. svitlachok

  ще питання. скільки було гостей і скільки часу зайняло оте фотографування з кожним біля банера?

 7. svitlachok, а навіщо це? Гостей десь 200, фотки з сімями цілими, процес фотографування займав секунди, це було в той момент коли люди дарували подарунки. Затрата часу лише на те, щоб обернутися до камери обличчям і все.

 8. svitlachok

  тепер зрозуміло. готую подругу до весілля. буду за першу дружку. хоч весілля аж у вересні, думаєм уже що і як.не пропускаєм жодного випуску журналу “Майже одружені”:)))).коротше, хочемо, щоб все було на вищому рівні.

 9. А то я так бачу дружка більше турбується за наречену:)))
  а що майже одружені випустили нові номери свого журналу?:))) А то мали один номер довший час без оновлень.
  Якщо бажаєте вищий рівень можу позводити з людьми…

 10. svitlachok

  дякую. поки маєм ще півроку в запасі.а там буде видно чи треба нас з кимось знайомити чи самі дамо раду:)).Але, чесно кажучи, не думала, що у приготуванні до весілля є стільки важливих деталей. Здуріти можна!!! П.С.”майже одружені” виходить щомісяця

 11. svitlachok, пів року це вже фактично часу нема 🙂 а потім вже пізно знайомити:))))) Гарне весілля вимагає багато приготувань і великої підготовки. А з бухти-барахти – то виходить таке собі вісілє:)
  Той журнал раніше не виходив часто і був рідкістю.

 12. Nisa

  Дуже гарно описане було весілля, і Роман хороший тамада, і Олег суперовий фотограф, і Юля зажигає з циганами, ну і ресторан дуже елітний + зірочка Назар Савко але навіщо було економити на музикантах ?????

 13. Nisa, а чому економити? все гарно, ними задоволений і всі задоволені.

 14. Цей коментар пише оператор котрий знімав дане весілля, Віталій Міхін. Так, справді все було чудово. Атмосфера на цьому весіллі була святкова. Гості бавились на повну. Особливо мені запам’ятались фейерверки, мало чого бракувало, щоб не спалили віддео камеру, про себе вже скромно мовчу… Уже нарешті функціонує мій сайт videography.com.ua при бажанні заходьте, буду завжди радий.

  • :))) О, шановний, не пройшло і три роки:))) А коли щезне напис “В даний момент ресурс знаходиться на стадії розробки.”?:)

 15. Цей коментар пише оператор котрий знімав дане весілля, Віталій Міхін. Так, справді все було чудово. Атмосфера на цьому весіллі була святкова. Гості бавились на повну. Особливо мені запам’ятались фейерверки, мало чого бракувало, щоб не спалили відео камеру, про себе вже скромно мовчу… Уже нарешті функціонує мій сайт videography.com.ua при бажанні заходьте, буду завжди радий.

Додати коментар