Тема Євро-2012

Вас ще ця тема не дістала? Особисто в мене вже викликає блювотний рефлекс. Безумовно, сама футбольна подія є дуже важливою і вагомою. Але ж вона частково проходитиме в Україні, а отже відразу набирає смердючості.

Починаючи з владних верхівок маємо тупе відмиття коштів держави і лобіювання інтересів персональних компаній владних бандюганів. І тут ще один цікавий факт, їм насрати на громадян і їхні думки. вони відверто показують як треба красти і як набивати власні кишені. Подивіться лише на кошториси, як зростали постійно і на підрядників. А ще подивіться на їхні мордяки, особливо на Какалєснікова. Там на писку написано - ви лохи, а я цар. Це все відкрито і без жодних страхів. Бо наші псевдозахисники, феміда, захищаються не нас, а судять нас. Тому все так гарно складаєтсья для певної касти.

Оскільки тема футболу завжди була прибутковою, а тема євро тим більше, почалось масове пригладжування бізнесів, брендів, послуг під дану подію. Правда все це під контролем тих хто краде мільярди, бо вони і за копійку здатні власну матір вдусити. Ось приклад бізнесу Олєйнікова з його Простопрінтом. Що думаєте, що ця компанія зробила б багато шкоди державі чи то в плані репутації, чи комерції? Фігня там повна. Але ж помітили, що з певними "плечима" можна гарно зайняту дану нішу, тому і видалили тих, хто заважає. І впевнений, що це не тільки одну компанію задусили, просто інші не такі активні в інтернеті.

А в інтернеті що твориться. Більшість сайтів, що засеошені під Євро-2012, це повна какофонія інтернетова. Просто великі рейтинги і відвідування, дають пару трошки коштів.

Загалом в тому Єврочемпіонаті багато фальші, багато зла. І все це заради короткої миті футбольної насолоди... Так от наживаються на захопленнях простих людей. А оскільки наживаються в основному державними коштами, значить - це наші гроші. Якщо ж порахувати відсоток фанатів і тих кому футбол байдужий, то взагалі будемо дивуватися. Вийде, що в більшої частини громадян України крадуть їхні ж гроші без жодних компенсацій.


Реклама в блозі: В кожному ремонті потрібен якісний перфоратор, з допомогою якого виконується велика частина робіт. От тільки цей пристрій дуже люблять всі сусіди, особилво ввечері :).

Коментарі
 1. Vorobus

  ТИ просто футбол не любиш)))))))))))))))))))))
  p.s. може квиток на матч хоч один мені дістанеш?)))))))))

 2. Vorobus

  Он Динамо як нині вкакалося((((((((

 3. В нас бабло завжди крадуть і під Євро2012 теж. Ти щось видно не любиш футбол. 
  Якщо взяти загалом, то Євро це позитив. Адже навіть люди які не мають відношення до футболу виграють від цього. Адже робляться дороги, покращуються міста, іноземці їдуть до нас і тратять тут бабло, 

  А, ну да, власники какофобних сайтів покращують своє матеріальне положення:) але на кокофобні сайти не обов’язково заходити.

  • Крадуть завжди. Але тепер чуть що, прикриваються Євро. Он же зимову олімпіаду придумали пропонувати в Україні, треба ж мати відмазку і на майбутнє 🙂

   Футболом не марю але дивитися люблю. Правда на районні футболи не звертаю уваги.

   А от про виграють – за чиї кошти це все робиться? Структуру наповнення бюджетів знаєш? І іноземці до Львова ітак їздять. Та і без Євро робились кроки до “покращення”.

   Сайти то мікрони, молекули в усьому. Але на передін плани виходять гавносайти, а не ті, які справді несуть контент. Чи хочеш заперечити це?:)))

   • Структуру наповнення поверхнево знаю. Я про те, що багато людей ведуть якісь бізнеси і від ЄВРО2012 матимуть значно більші прибутки ніж зазвичай. Іноземці їздять, а під час і після ЄВРО кількість має зрости і це є добре. Кроки до покращення слабенькі робились, а темпи робіт до ЄВРО2012 стали хорошим каталізатором покращення міста.

    Відносно сайтів хочу заперечити. Мені ця тема дуже близька, оскільки постійно її моніторю і веду один сайт з трансляціями. Є в нас 2, на мою думку якісні, сайти футбол.уа і уа-футбол.ком, які збирають основний трафік зазвичай. Ще можна назвати кілька якісних. Я знайомий із близько 50-ма сайтами футбольної тематики. Сказати, що якісь гівносайти є конкурентами не можу. І ще добавлю, що на якісні СДЛ сайти левова частка трафіку йде із закладок, соціалок. І якісний потрібний людям сайт в кінцевому результаті і без SEO займає своє місце під сонцем.

 4. А ще деякі ПСи вирішили, що вони найкращі в темі Євро2012 і тупо пхають свої творіння в ТОП, без всякого SEO.

  • ну а ти б не пхав?:)))) то їхнє право раз то є їхній ресурс. От це якраз приклад того про що говорю :)))

  • якщо ви зробите якісний ресурс, котрий знатимуть люди, то вам не страшні будуть чаклущики. Робіть ресурси для людей, а не пошукових систем.

   • мова про те, що яндекс виставив першим саме власний ресурс 🙂

 5. А я думаю на час матчів навпаки податися до Європи і відпочити від української ментальності та злодійства на кожному кроці. Якось відверто буде бридко за цим всім спостерігати, як мучаться іноземці, як їх обдирає наша елітна бідота. Цікаво як сприйматимуть Україну і українців після усіх подій.

  • ЦЕ ми взнаємо 100%

   • Навіть і не сумніваюся в тому. Цікаво просто який ярлик вішатимуть на людину в світі яка казатиме що вона українець після цих подій. Жахаюся просто 🙁

    • та не все ще в нас так погано як пишеш, э в нас ы щось добре 🙂

Додати коментар