Так про що цей блог?

Я вже отримав цілу купу запитань, а про що ж цей блог? На що я відповідаю, а заголовок Ви читали? Там же чітко написано - ELECTRIC «про життя», перше слово це мій nickname, а два інші - про що цей блог :).

Життя ж воно дуже цікаве. А на сторінках цього блога, автор (ELECTRIC) проживає своє життя і описує його його моменти в контексті більш глобальнішому ніж особистісний. Пишу про моменти, котрі, можливо, мали б зацікавити і Вас. Ще тут є багато інтернетових тем але важких статистик і опусів тут нема :(.

Звісно, тут бувають амплітуди відхилення як в сторону чогось більш персонального, так і в сторону дурно-філософського. Про старі записи взагалі мовчу. Там такий ексклюзивний салат і нарізка, що будь-хто зламає ногу, голову і все на світі.

До речі, про більш персональне автора читайте на його особистому блозі, адресу на який легко знайти в головних сторінках цього блога.

На даний момент існування сайту, його тематика стала стабільною більш-менш і за останній рік набрала впізнаваних рис. Але хто зна, що мені прийде в голову вже завтра і які повороти тематики чекають на читачів 🙂

Підкажіть будь ласка, шановні читачі, а якого плану пости вам більше подобаються? А які теми є нудними? Дякую.


Реклама в блозі:Кому потрібно winrar скачать, той прагне мати порядок в своєму електронному архіві документів.

Коментарі
  1. Про життя цілком підходить 🙂

  2. Мені найбільше подобаються роздуми про україномовний сегмент Інтернету.

Додати коментар