Свято починається

Залишилось зовсім мало часу до моменту, коли починає мандрувати домівками святий Миколай. Скоро кожен, хто вірить в цього доброго дідугана, а можливо і не дідугана, просто доброго священника, але менше з тим, кожен має власне уявлення про цього добродія, отримає свій подарунок, свою порцію позитиву і доброго настрою.

Раніше, в часи дитинства, сьогоднішній вечір для мене мав свою неповторну атмосферу. Лише сьогодні відчувалось щось таке казкове. Простіше сказати, що було очікування чуда. Цьому передували пошуки подарунків, зазвичай марні. І тоді віра в казковість була фактично 100%. Вранці були презенти, шелестіння обгортками цукерок і аромат цедри мандарини (в ті часи, мандаринки були лише на зимові свята), різні обновки (хоча чесно кажучи, часам хотілось чогось такого, що реально б батьки не змогли придбати але ж це не вони купували, а Миколай приносив).

Цікаво. Чи теперішні діти мають такі ж думки? Чи ще вірять? Було б гарно, якби вірили, адже ця віра і в дорослі роки додасть гарних думок і життєвого задоволення.

Додати коментар