Смородина

з http://ksk66.ru

Сьогоднішній день приніс мені обривання чорної смородини. Для тих хто не знає:

Смородина чорна (Ribes nigrum L.) Місцеві назви - порічки чорні, смородина. З родини ломикаменевих - Saxifragaceae.

Її в нас вродило багато. Обривало нас троє з половиною, половинка на дітей припадає, з 11 ранку до 6 вечора. Тепер маєте уявлення про кількість. В процесі нас загризли цілі рої комарів і іншої подібної кусючої нечисті. Паралельно сонце забезпечило згорівшу спину і руки мені. Особливо ефектно виглядає ліва рука, там де був в мене годинник, білий браслет на рум’яній кисті додає шарму. Ось пишу зараз ці рядки, а на спині моїй, дружина смажить картоплю 🙂 . Але сподіваюся, що до завтра опіки і кайфові відчуття пройдуть. Задачу виконали, всі кущі смородини зачищені від ягід. Тепер їх доля – морозильна камера і частина на варення піде.

Ввечері ми поїхали на «Байкал». Маємо гарне місце де завжди є місце 🙂 , навіть у вихідні дні. Приїхали, народу майже нема, одиниці, вода тепла, правда трошки закипала після того як наші тіла-шкварки окунулися в обійми озерних хвиль. Кайфово і легко стало. Правда як повернулися додому спина далася чути знову, про це я писав трошки вище, якраз щойно бульба запеклась повністю.

І з відчуттям виконаного обов’язку буду готуватися до сну і зустрічати новий день мого відпусткового відпочинку 🙂 .


Спонсори посту:
Новітнє лечение алкоголизма в украине, котре не дасть загубити ваше лицо, котре потрібне для повноцінної праці, коли є rabota, що дає повна автоматизация процессов.

Коментарі
  1. “Спонсори посту:
    Новітнє лечение алкоголизма в украине, котре не дасть загубити ваше лицо, котре потрібне для повноцінної праці, коли є rabota, що дає повна автоматизация процессов.” мене це вбиває 🙁

    А смородина це круто, в ній багацько вітамінів і вареня смачне…

  2. ukrainets, текст навколо лінків – це складний політ моєї думки:) ЧІтко відмежовано від тексту. Чи краще контекстом вставляти?:)))

  3. та я б не сказав що воно чітко відмеховане від тексту.
    От Реклама від гугла чітко відмежована, хоча та що на початку посту також очі ріже.

  4. Спонсори посту: – це і є відмежовування. в старому джизайні ще і горизонтальна лінія була, а стосовно адсенсу – це так зашито в саму тему.

Додати коментар