Сірі будні

Сірі будні, саме такий колір мають вони в більшості людей. Ми щодня робимо одне і те ж. Як це виглядає. Ось простенька схема. Прокинулись, сходили в туалет, помились, оділись, поснідали (покурили, попили кави, щось перекусили, це від смаку залежить), погнали на роботу, попрацювали, пішли додому, можлива зустріч з друзями, проте у більшості випадків, додому, це додому, вдома трошки поточної роботи або просто відпочинок (телевізор, книжка, інтернет), душ (ванна), вечеря, спати. Такий графік, можливо з деякими відхиленнями маєте і Ви, я так думаю. Хіба це весело?

Чому так? Зазвичай все просто - ми настільки ліниві, що нічого більшого не прагнемо, нам ітак добре. Найчастіше ми шукаємо відмазки, типу в нас діти, купа роботи, велика втома, відсутність грошей, тощо, щоб дати собі пояснення, а чому наші будні сірі...

Змінити все дуже легко, навіть, якщо, здавалось би, нема можливостей. Нема грошей піти в кіно, так беріть фотоапарат і йдіть в місто. Кажете діти, а що заважає їх взяти з собою на прогулянку на пів годинки за іншим маршрутом, а заодно і зняти відео про це. Втомлені з роботи? Підіть в басейн чи зал. Замахав вас комп’ютер за день, візьміть книжку. На роботі весь день підписуєте папери? Купіть відро фарби і валик та перемалюйте коридор, кухню чи сусідські двері. Та засобів для урізноманітнення вільного часу, є безліч. Якщо не знаєте як забавити себе, звертайтесь, я підкажу :).

Але якщо нічого не підходить, Вам нічого не треба, лише жити за усталеним графіком, значить Вам і не треба його урізноманітнювати, це і є Вашим стилем життя і ніяке воно не сіре, а суто Ваше. Тому нема чого говорити, як все нудно і сіро. Кажіть, моє життя вдалось і якайфую від такого його способу проведення.

Всі кажуть, життя коротке. Але чомусь ми над цим задумуємось лише на старості. Тож не прогавте свій золотий час і вміло розпорядіться ним для власної користі і задоволення.


Реклама в блозі: Часто міняєте місце дислокації в столиці нашої держави? Вічні проблеми з переселенням і перевезенням добра? Вам допоможе перевозка мебели киев - якісно і професійно.

Коментарі
  1. Позитивно і вірно та мені здається що лінь таки переможе в більшості. Та якщо є бажання щось змінити то це варто робити вже і негайно не зволікайте доки пропонує ELECTRIC

  2. Vorobus

    У мене нема часу лінуватися: то футбол? то блог? то село? то подорожі? то з Електриком на пиво))))

  3. Vorobus

    То жінка просить каву у ліжко подати))))

Додати коментар