Щоразу більше починають діставати

Ви вже напевно зрозуміли, про кого я. Ні? Та я про тих кандидатів в депутати. Про тих месій народних, котрі дадуть нам рай і здолають всі проблеми народу в існуванні в Україні. Вони тепер в один момент стали так любити нас, просто нема таких епітетів щоб описати всю силу любові. Але хіба це допомога народу? Я вважаю, що просте плювання і зневажання. Вони виставляють себе зверху нас, а насправді вони є лише нашими представниками, то мають бути нижче, ну або на рівні як максимум.

Дивуюсь я з підходів до виборчого життя в наших обранців. Вони думають, що кинувши кістку раз в п’ять років голодним людям, їх будуть завжди обирати і підтримувати. Для основної маси народу це буде працювати, хоча можна сказати, що це буде працювати для всіх. Але ж якщо одні підкажуть, а інші подумають, схема може накритися мідним пошкрабаним тазіком.

Маю такий собі лайф-хак для обранців - створюйте власні піар-компанії, фірмочки, котрі будуть постійно про вас говорити і, відповідно, люди прив’яжуться і стануть взагалі вашими навіки. А можна піти хитріше, створити якусь благочинну організацію чи фонд і блимати як люстро на міліціянтській машині. Або зробити так, як зробив львівський мер, п. Садовий - Самопоміч. Тут маємо допомогу, маємо діяльність, а ще отримує постійну асоціативну згадку однієї людини. Вчіться, це елементарно.

Але ж це все діставання. Вони дістають і будуть діставати. А ми слухаємо і будемо голосувати. От тільки голосувати маємо думаючи. Тут вистачить логіки і вивчення програм кандидатів і партій. Ще бажано поспостерігати за діяльністю і активністю. Далі вибори. Далі життя. А далі якщо вибори приведуть до поганого життя, треба зробити так, щоб помінятись місяцями з нашими обранцями, хай відчують всі переваги існування чи виживання власних виборців. Тому готуймося і гуртуймося.

Реклама в блозі: Думаю, що всі ці політики не вартують уваги. Краще дивитися на перу фотографии мачу пикчу. А оцінивши, поїхати і відпочити там.

No Responses

Додати коментар