Проти переведення стрілок годинників

Я проти переведення стрілок годинників, чи то назад, чи то вперед. Жодної ефективності в тому нема. А організм дістає звіздюлєй. Тому, створюю партію "Проти переведення стрілок годинників". Хто долучається?:) Відізвіться:)

from http://www.fnal.gov/

Коментарі
 1. Підтримую і долучаюсь до Партії ..

  Ось такий нинішній час варто і залишити назавжди …

 2. а я шось не розумію тих людей, кому то надокучає. Абсолютно не відчуваю жодного ефекту. От мені цікаво коли ті кому це не подобаються їдуть закордон, наприклад в Польщу, теж матюкаються?

  Тож не 5 годин різниці а година.

  • А навіщо воно?
   А можна ще трусами з сусідами помінятися раз на рік – туди-сюди, а можна поїхати на Камчатку, там більше годин різниці, проте для чого?:)

   • ну для чого можна глянути у вікіпедії, але я ж не про то говорив, а про то, що невже ота година грає таку важливу роль? Думаю ні, оскільки наприклад, я ще не бачив людини як б страждала від того що поїхала в іний часовий пояс з різницею в 1 годину, від постійного часового поясу. Проте повно людей кажуть що їм тяжко, думаю то просто так кажуть бо хочеться понити.
    Мені особисто байдуже чи буде переводитись годинник чи ні. Я ніяких проблем повязаних з цим не відчуваю. І не розумію тих хто відчуває, а саме голвніше ніхто і не може пояснити чому хм погано.

    Ще абсурднішим виглядає твердження на годину більше/меньше спати. Воно дійсне лише для одного дня, саме коли час і переводиться, ае аж ніяк не для періодів, оскільки в добі як було 24 годинитак і лишилось.

    І стосовно камчатки, вот в такому випадку буде тяжко.

    • Так це було раніше, а тепер воно не має тої ефективності 🙂

     А стосовно людей – кожна людина особлива, в багатьох, до речі, організм на такі речі дуже погано реагує, от вони і кричать. Їсти, пити, спати, концентруватись не можуть. Але є ще більше, дійсно, просто аби понити.

     Переводити – це лишнє, все б було добре і без таких маніпуляцій.

 3. А мене не турбує така зміна часу, переведення стрілок годинника. Восени так можна трошки довше поспати, ну а весною трохи раніше встати. Я люблю зміни:)

 4. якби на мене воно не впливає, але для чого воно треба я теж не розумію. і як річ непотрібна — гідна припинення.
  переведення відбувається у вихідні, коли ви і так спите доти доки хочеться. наступного дня вже все як було і раніше. і впевнена на 100% якби годинник перевели і вам не сказали ніхто б не кричав, що не може „їсти, пити, концентруватись“ і що „організм страждає“.

  • а вам то кому? 🙂
   і не всі сплять доти, доки хочеться.

   • ви — це ті, яких ця проблема хвилює.
    те, що у вихідні комусь не дають спати досхочу, теж не моя проблема.

    • а на аватарці зовсім інша людина :))

     • На аватарцi людина, яка не переймається такими дурницями i вiдпочиває у вихiднi.

 5. Приєднуюсь до партії. І навіть можу пояснити чим воно шкодить конкретно мені 🙂
  Свого часу я любив вставати зранку і звик був прокидатися о п”ятій. Хто трохи в курсі про фази сну, той розуміє. що існують такі моменти, коли прокидання є найменш “безболісним”, бо людина готова до цього. Натомість, в деякі моменти прокидатися – просто мука.
  Так от, я був звик вставати якраз тоді, коли для мене це було неважко і міг собі покійно зібратися на пари.
  Та потім перевели годинники на зимовий час і вже колишня п”ята година враз стала четвертою ранку. Відповідно постав вибір: або вставати коли зручно, але годину десь “кукати” поки всі сплять, або ж переналаштовуватися і звикати спати довше. От і шкода для розпорядку, бо ж дотепер я толком ніяк не можу виспатися як слід – тільки увійдеш у колію, як стрілки крутять в інший бік.
  На кого такі маніпуляції ніяк не впливають – той просто щасливчик, але ж багатьом людям це просто як удар по голові.

  • зрозуміло, що для людини, яка виробила режим для свого організму це просто пекло. але таких меншість.
   і нескромне питання — о котрій це пари починаються, що о 5 ранку треба вставати?О_о

  • А багатьом пофіг…

   • якщо багатьом пофіг, то кому воно тоді треба? відмінити до біса. воно ж нічого не вирішує це переведення часу. Грузія здаєтсья вже відмовилась. треба переймати позитивний досвід.

    • а ми тут про що? ти ж за переведення ніби була виходячи з коментів. І ще, будь більш позитивнішою, а то одні якісь злі коменти.

     • та я ж у самому першому ж написала, що варто відмінити, як непотріб.
      я не за переведення. я лише казала, що на мене воно не впливає і ніяким боком не допомагає щось там економити.

 6. Хм. Точно пам”ятаю що залишив тут коментар, та ще й великий такий. Куди він подівся?

 7. zymova, зрозуміло, якась нестиковочка вийшла :)) соррі.

 8. Насправді існує ще один аспект в переведині годиника. І його можна відчути коли ти забув про свій годиник і збираєшся в цей день подорожувати поїздом чи автобусом, які враження виникнуть у тебе коли твій поїзд уже поїхав? А в момент переведення 2-3 година ночі я взагалі не розумію, як можна орієнтуватись і подорожувати?, Жити по два рази однією годиною 🙂
  п.с. Приєднуюсь в партію 🙂

Додати коментар