Про спорт

Недавно в коментах до посту, пан Воробус написав шалену вимогу - афтар, давай спорт. Я звичайно радикально заперечив. Дана тема ніколи не піднімалась в цьому блозі. Але ж блог про життя, а тема спорту в ньому дуже поширена.

фото з http://psychoinf.ru/

Стосовно мене, мій весь спорт полягав у відвідинах уроків фізкультури в школі і ВУЗі, трошки копав і кидав м’яча в залах, подвір’ях, полях, а ще пробував займатись п’ятиборством. Але це все було давно. Тепер в моєму спорті присутнє лише те, що інколи можу піти в басейн, поплавати в водах різних річок, озер і морів. Ось і все.

Що я думаю про всіх людей-спортовців навколо нас. А думаю таке, про спорт говорять, напевно всі 100% населення нашої держави, з них реально ним займаються може 1%, хоча це не статистичні дані, а лише припущення.

І найголовніше. Існує каста супермегакрутих спортовців. Це люди, котрі люблять дивитися спорт, люблять його обговорювати, проте ним не займаються. Як правило, вони знають спорт краще самих професійних спортсменів, готові навчити життю від а до я. Яскравий приклад - футбольний матч. На полі 22 чуваки вилазять із шкіри, а навколо десятки тисяч профіків, котрі б краще за них все робили, в котрих рівні ноги і вони не підараси.

Спорт це робота, спорт це дар і людей що мають це є мало. Основна більшість спортсменів в нашому світі, забуває додати перед словом "спортсмен" приставку "псевдо". Хоча їх ще можна назвати знавцями або ерудитами але це вже зовсім інша історія.

Найелітніша маса спІртсменів


Реклама в блозі: Виключно Красивые обои и под камин підходять всім. Гарне поєднання. Красивий дім.

Коментарі
 1. В тему: сегодня сборная России по плаванью на короткой воде, умыла американцев и побила мировой рекорд. Вперёд славяне!!

 2. max

  Відносо тих, хто сидить і коментує щось, про криві ноги і підарасів. Є одне хороше порівняння в сторону захисту критиків. Як казав один критик: «Я не можу знести яйця, але я можу оцінити його смак, форму, колір, …» Та й зі сторони буває видніше.

  • В цьому щось є. Але часто видніше буває тим, хто жодного разу м’яч не копнув.

 3. хехе, дядьки я тільки шо приїхав з відрядження .йду поїм і зараз я вам розкажу шо таке спорт. Ви мене зацепили за живе. 🙂

 4. Тепер слухайте мене малята знавці спорту. я знаю, тут мене автор може з своїми коментарями видалити .але попрошу не робити цього.

  В тему:
  1. Люди, які хочуть займатися спортом – будуть це робити. Я знаю, важко. Не має де грати, форми немає, але… справжні фанати спорту будуть це робити.

  А чому? Спорт – це сила, я вам наводжу приклад.

  Я з футболом з 13 років, грав нарізних позиціях, тепер я воротар у футзалі. Сам вчився грати, сам сприймав невдачі. Школи я не маю, але граю далі і чую що кожного дня все прибавляю і прибавляю.

  Тепер до умов: розумієте, керівники залів такі пі…ри, що тільки грошей хочуть і ніц. Самі ж плуги, навіть м’яча копнути не можуть.

  І вони ще кажуть, що молодь треба розвивати? У своєму блозі я ще цю тему порушу колись.

  То що краще курити чи пити алкоголь? Виходить що так. Де грати футбол? На озерах?

  • 🙂 ну і за що цей комент я маю видаляти?:) Але спорт – це глобальніша тема ніж тільки футбол…

 5. 2. Тому не говоріть багато, що тут ніхто не розбирається. Всі знають все і я також.

  3. Знавці спорту.

  Щоб його розуміти треба читати, знати ситуацію у клубі а не трендіти.

  Може людина “поламана”. може грошей немає.

  А ті шмаркачі. що типу вболівальники хай дують в дві дирки. Спробуйте самі зіграти, як вам у морду попадуть чи по діторобних органах. А воно того стоїть. Коли ти граєш у той же футбол чи інший спорт ти стаєш сильний.

  От наприклад якшо знаєте футболіста Кака. він був худий, а коли футболом зайнявся став мужнім, сильним, крутим футболістом.

  Вибачте за такі висловлювання але якшо хочете поговорити на цю тему – пишіть.

  Дякую за увагу!!!!

  • Ну і написав кака як КаКа, а то кАкА 🙂 і болить капєц як по гомілці костильнити:)))

 6. Звертаюся до Електрика!!!! давай теми про спорт і блог буде популярним.
  А то я бачу тут непонятки……

 7. ахахахааахх гопник це не я 🙂

  • знач твій сусід:)))

   • Та він бачу тоже толкові речі говорить 🙂

    • знач то ти 🙂 але він каже не писати, а ти кажеш писати, ти суперечиш сам собі. Хоча я конструктивно про сам спорт нічого не писав.

 8. Vorobus, ти як якийсь сектант :))) Глянувши на мене не скажеш що мені спорту бракує :))))))))))))

 9. Мухахахахахахахаха))))))))) Вітаю з Миколаєм пане!)))))))))))))))))

 10. Фотка може бути не твоя)))):P

 11. я не шифруюсь:)

 12. Якщо серйозно, у спорті треба розумітися і знати що зараз спортсмени у більшості випадків грають за гроші а не за ради вболівадьників, думаю ви мене зрозуміли.

  P.S. Гопник що тебе так розізлило що ти на всіх сайтах мати валиш? га?

Додати коментар