Про людей і прості рішення

Сьогодні Великдень. Христос воскрес! При святі захотілось написати кілька слів до блога "про життя". І зверну вашу увагу на нас, на людей.

Зауважив, що ми, ну хай буде, скажу лише про себе і оточуючих мене людей, хоча впевнений, що можна говорити про всіх, часто злимось і нервуємось через смішні речі. Спочатку ці речі такі серйозні і вимагають справедливості, вже і негайно, нутро наше прагне наказати всіх і вся. Але ж якщо пройде якийсь час і ми поглянемо на цей момент, він може здатись не вартим уваги або просто смішним. І це гарнатовано до всього.

Але тонкощі не в тому, щоб визнати, що певні моменти нашого життя ми часто сприймаємо гарячково і робимо зайві рухи. Вершина сприйняття життя, це уміння жити без озлоблення. Навчитись цьому можна, розуміти це можна, а жити за цими правилами надзвичайно важко. Якби всі ми могли бути такими, багато чого б було іншим в кращу сторону.

Позитиву всім і розуму. Ще раз всіх зі святом 🙂


Реклама в блозі: Справжній домашний уют затока подарує вам в сезон відпусток на морі. Лиман і море. Таке поєднання мало де зустрінете. А ще близько фортеця і унікальний розвідний міст.

Додати коментар