Наукова література

Сьогодні переглянув на кількох регіональних, львівських, каналах новини. В них були сюжети про бібліотеки. Розповідали, що на даний момент зовсім мало книг надходить до їхніх сховищ. Буває що на всіх виходить по одній книзі, а буває, що кожна десята лише отримує. На сьогоднішній день добре, що хоч таке фінансування є і штучно не знищуються бібліотеки. Проте, це мізер та і асортимент не найкращий, бо актуальне дороге і дефіцитне.

А що вже говорити про наукову книгу? Побувавши на останньому форумі видавців на власні очі, знову, переконався, що така література представлена мінімально. А якщо представлено, це переважно економічна, юридична, лінгвістична та навіть медична і аж ніяк не технічна література. Відповідно видавництва не друкують, бібліотеки не отримують, люди не мають і навчаються ще за радянськими виданнями із застарілою інформацією.

Можливо відсутність знань - вигідно? Керувати неосвіченим народом дуже легко. Але як завжди, це вже зовсім інша тема до обговорення...

 


Реклама в блозі: Щоб оперативно отримувати всі новини на бажану тему і не мандрувати нетрями інтернету, треба просто підписатись на rss стрічки відповідних інформаційних агенцій.

Додати коментар