Наш скарб

Україна, а отже і Українці мають шалений потенціал і величезну кількість ресурсів і можливостей для перетворення її в туристичну країну. Маємо гори, море, ріки, степи, поля, ліси, історію, архітектуру, багато унікальних місць, гарне географічне положення, багато чого ми маємо. Здавалось би, що ще треба? Проте ми ніяк цього збагнути не можемо і продовжуємо дальше чубитись замість того щоб працювати для свого блага, а паралельно розвивати і державу.

Більшість з нас, якщо не кожен, побували на відпочинках за межами нашої держави. І що ви там бачили? Особисто я побачив, що люди там стараються догодити туристові, один наперед одного прагнуть вдосконалити свої послуги. Але і держав не пасе заднього, допомагає, інвестує, розвиває, будує. Погляньте на Африку, відомий всім Єгипет наприклад - пустеля, нема родючих ґрунтів, є лише море, а які там курорти, а скільки там всього вирощують? В нас же це все було б без жодних складних і технічних рішень. І так можна порівнювати багато країн. Принцип наших людей - навіщо я буду щось робити, якщо до мене поїдуть всерівно, навіщо мені економити рік часу і потім заробляти в два рази більше, краще я все життя буду збирати копійки. Проблема - людська байдужість і страшенна лінь.

Нам потрібне переродження або дуже екстремальні умови, щоб почали щось рухатись і розвиватись. А ви як вважаєте? Що потрібно Україні, для того щоб стати одним із лідерів туризму?


Реклама в блозі: Адмініструвати власний бізнес допоможе 1с профессионал, а правильно прорахувати затрати на будівництво не можна без засобу - строительный калькулятор.

Коментарі
 1. Просто у нас всі звикли нічого не вкладати у власну справу, а тільки заробляти. Думаю це основна проблема ментальності наших підприємців.

  • А якщо і вкладають, то розраховують на моментальну 300% віддачу:) Витискають останні соки і капєц.

  • markiyan

   100% згідний!

   Постійно з тим стикаюсь, що наші люди охочіше зароблятимуть мало але не вкладатимуть в розвиток бізнесу. Тим більше що для покращення зазвичай не треба багато грошей, а просто трохи фантазії.

 2. Країни Балтики, коли вийшли з союзу методом шокової терапії “зняли той клятий пластир” і рухаються своїм власним напрямком. В нас же вирішили знімати його поступово. Звісно, щоб отримати бажані зміни треба діяти – на жаль це не про нас. На превеликий жаль “моя хата скраю” це улюблений слоган нашої дійсності.
  Мені здається треба об’єднуватися вже незалежному поколінню, не чекаючи підтримки тих хто й досі живе в союзі і кому кращого не треба.

  • Головне не варто слухати ті стогони радянських людей.

   • Ага не варто, а ще з усіх екранів – Росія наш стратегічний партнер…. набридло це лайно

 3. має бути ОДНА людина, яка зробить реальний результат, а далі воно саме потягнеться

 4. Першою перешкодою на шляху бізнесу у нашій державі (в т.ч. і турисичного) стає сама држава з її нестабільністю, поборами і постійним переділом майна. Особисто мене зовсім не дивує той факт, що люди краще триматимуть гроші у закордонному банку, аніж вкладатимуть його у справу, яка сьогодні є прибутковою, а завтра закони помінялися, ціни виросли, ввели податок на повітря – і все в трубу.

  • Так треьа зробити так, щоб було стабільно 🙂

   • Кому треба? Тобі і мені?
    Так ми нічого зробити не можемо на рівні держави, а керівникам її якраз нормально коли все отак і вони багато зусиль докладають до того, щоб зберегти такий стан справ.
    Зробити щось на локальному рівні?
    Перевірено: то все тільки на шкоду собі, бо і народ уже звик отак існувати – інакомислячих просто задавлять. А якщо хтось “із низу” прорветься до влади, то одразу ж починає надолужувати втрачене, покращувати собі життя і плювати на інших. Вливається в колектив 🙁

 5. Тут не до сміху.
  Насправді ж не так давно певна група осіб мала шанс все виправити і мала підтримку з боку народу. Але все профукали.

  • бо справжні патріоти і українці повинні чуитись між собою, а не гуртуватись і боротись проти одного ворога.

 6. Найгірше коли ворог той не десь далеко, а просто посеред нас.
  Ми тут нещодавно про троллінг говорили, так от: українська влада – типовий приклад тролля, який посварив народ між собою і насолоджується хаосом.

  • та й народ той хаос підтримує і іншого йому не треба.

   • Народ просто ввели в оману, запудрили мізки і довели до такого зубожіння, що багато хто душу ладен продати за копійки.
    Далі схема проста: купуємо голоси на виборах – і далі грабуємо.

 7. Від нас мало що залежить: від наших утопічних думок, і мрій ніякої користі для суспільства бути не може. Потрібно *нарозумити* когось із представників вищої влади, *укр мафії*!

Додати коментар