Миколай вже в дорозі

Сьогодні вночі до більшості з вас прийде святий Миколай, принесе подарунки. Звісно, що Миколай переважно по західній Україні ходить але трапляється, що і в інших куточках світу він буває. Там він інколи має інші імена і в інші дні приходить.

Але зараз мова про свято. Про казку. Про щось чарівне. Цікаво чути як люди переконують, хватає вірити в казки, це все дурниці, немає жодних Миколаїв чи дідів Морозів. Здебільшого так говорять злі люди, в основному самотні чи відкинуті суспільством. Є і "великі" науковці, котрим треба помацати Миколая, щоб повірити в нього. І тут треба зауважити, що має той, хто вірить. Отже, треба повірити і свято буде обов’язково. Проте, якими б черствими ті люди не були, як би не доводили свою правоту, вони також чекають на чудо, чекають на сюрприз, подарунок, хочуть посміхатися від гарних сюрпризів під подушкою але все це в душі за сімома замками.

Святий Миколай прийде до кожного. Тільки подарунки в кожного будуть різні. І це не обов’язково має бути щось дуже дороге, воно просто має бути теплим і від щирого серця. Якщо ви знаєте злісних противників Миколая, тих хто заперечує його існування, зробіть так, щоб святий прийшов до них і подивіться за їхньою реакцією. А головне запам’ятайте, що вони будуть говорити.

А як думаєте, Ви заслужили на подарунок від Миколая? Розкажете, що він Вам приніс?:)


Реклама в блозі: Гарним подарунком для Вашої дружини, буде новий ремонт в вашому домі. А щоб зроби досконалий ремонт квартир фото з інтернету чи журналів вам допоможуть і покажуть все наглядно.

Коментарі
  1. Мені мандаринки і книжку приніс Миколай

  2. Vorobus

    а мені жінку)))))

Додати коментар