Море, гори і відпочинок

з http://com.te.ua/

З приходом літа. А ще коли літо тепле і сонячне. Єдиними темами розмов навкруги є лише відпочинок. Вода, ліс, море, сонце. Люди, що живуть близько до гір, прагнуть утекти до моря, а жителі дотичних до моря територій вириваються в гори. Колись я вважав, що відпочинок влітку вдаєтьcя лише тоді, коли потрапиш на море. Тепер мені стали подобатись гори. Але гори цивілізовані - ліжко, дах над головою, туалет, ванна, проте щоб ті гори були не залюднені. Тиша, спокій, повітря, краєвиди, прогулянки. Стосовно моря, я його не ігнорую, просто в нашій країні, вважаю, що його ще нема або вже нема. Те, що пропонується у нас, зовсім не порівняється з тим, що є у них, закордоном.

Ще не навчилися наші люди цінувати власного клієнта, не вміють використовувати ресурси України. Маючи таке природнє багатство, такі площі, ми лише губимо, а не розвиваємо. Звичайно є і поодинокі місця відпочинку, котрі відповідають світовим нормам. Але їх так мало і доступні вони обмеженому колу людей. А при нашому потенціалі, весь народ міг би гарно відпочивати та ще й мати з цього всього прибуток на туристах-відпочивальниках. Все впирається в державу? Чи в її населення?


Спонсори посту:
Поняття работа казахстан таке цікаве і загадкове. А алкоголизм є причиною краху усього. А ще воно заперечує таке яквище як вождение авто. Що у свою чергу заставляє покидати роботу у фірмі, що надає транспортно экспедиторские услуги. Отака от історія.

Коментарі
  1. Гори – це чудово. Але чому ж тільки “цивілізовані”? Кількохденний похід з палатками у незвідану глушину – хіба може бути щось краще? Тим більше, що таким чином є куди більше шансів потрапити у по-справжньому “незалюднені” гори…

  2. jarofed, та на день два то одне, а на тиждень-два – то інше:) остаточно здичіти можна 🙂

Додати коментар