Корпоративоманія і Новий Рік

Пора корпоративів і новорічних забав - гаряча пора. Вона і справді така, оскільки заставляє попотіти багато людей в різних сферах. Ось, наприклад, власники закладів харчування вже поламали собі голови, а що б це таке написати в рекламках свята на їхній території. Вдаються до таких глупств, що на тверезу голову і не придумаєш. "Голий дракончик, додасть втіхи кожному відвідувачу". І як ви це зрозумієте?:)

Представники шоу-бізнесу, ведучі і тамади, майстри розважального жанру вже самі собі набридли стабільними тостами, піснями і конкурсами і снігурочками. Тож мають великі мозкові штурми, щоб здивувати клієнта. Потіють?

Організатори корпоративних забав також мають задницю в милі. Бо це пів біди, якщо Ви відвідали дві чи три забави на фірмі, там можна завжди щось нове показати, а от коли це п’ята чи десята забава? І співробітникам тошно і самим противно.

Підсумовуючи, в мене виникає думка, що пора вже змінювати ті традиції святкування нових років в колективі співробітників. А то однакові сценарії впродовж багатьох років - це зло. Насправді творчих людей існує багато і завжди можна оновити свято. Але та забава переважно робиться одними і тими ж людьми, з одними і тими ж компаніями. От і маємо. Інколи виникає враження, що проведення корпоративу стало на одну планку як піти до сповіді перед паскою:).

Чи це гарна пора? І вона такою і має бути завжди? Однаковою і нудною?


Реклама в блозі: В теперішній час глобальний перевантажень електричних мереж, лише дизельные генераторы здатні забезпечити вас безперебійним живленням.

Коментарі
 1. Наша керівниця буде з нами святкувати корпоратив, а ми не дуже цього хочемо, бо вона така стерво!

 2. Ніколи не втомлюся повторювати, що всі ці свята – просто відмивання бабла і запудрюванні мізків

 3. Та ні, не все так погано. Можливо це так у великих компаніях. А у маленьких фірмах де 5-10 працівників, то це відбувається у майже тихій атмосфері свята.

 4. А ми просто збираємось і нажираємось, як свині, аби забути усі негаразди, що були у поточному році )))

  • І вас так багато, що мона на одній руці порахувати. А як же бути з пропоційним відділом (бібісі – формуванян новин в стилі бабабабісказала), що живе у Львові?:))))

 5. Ну, як на мене, корпоративна вечірка має чіткі та визначені цілі: покращення внутрішньої логістики, внутрішній PR керівництва, командотворення і підсилення корпоративного духу. Є рівні форми, види та стилі корпоративних вечірок. Все залежить від більш чікого формулювання завдання. А щорічне повторення одного й того ж – це також небажання керівництва експериментувати і пробувати нові форми. Це моя думка з досвіду проведення таких вечірок у ролі ведучого.

 6. Відверто скажу так що корпоративи і корпоративний дух це наймолодший працівник відділу що бігає до магазину незалежно від розміру компанії. А керівництво яке не бажає святкування в колективі чи вважає що воно може бути однотипним що року варто давно змінювати, якщо таке неможливо варто змінювати компанію.

  • В великих компаніях – це не наймолодший працівник, це досить прибуткове діло :))

 7. Дуже багато залежить від колективу. Можна відсвяткувати зі скромним столом, без тамади, але дуже гарно і весело, а можна цитую товариша “Бабла пішло купа, прийшов о 8 ранку, а згадати нема що…”

 8. Напевно їв, пив, а це не можна назвати веселився

Додати коментар