Їсти на ніч

Напевно в світі немає жодної людини, котра б не сказала, що їсти на ніч - це погано, що взагалі їсти після шостої вечора - це зло і наруга над власним тілом 🙂 Впізнаєте себе? Говоримо такі речі але насправді дуже рідко їх виконуємо.

Вечір - це час масимального жеровиська в такої тварюки як людина. Нам, основній масі, далеко і глибоко ці всі дієти - ми хочемо їсти! Пакуємо в себе. А після цієї процедури гладимо свої животяри і кажемо, ой як пережерлися. Але найгарніша фраза, це було останній раз, від завтра вже не їм, буду худати.

Настає завтра. І? А ніц. Історія повторюється. Хоча є винятки, в декого хватає силі волі щоб протриматись без харчів весь вечір і піти спати. Одні з них на ранок проклинають все і кажуть, що неможливо заснути з бурканням в животі, інші посеред ночі підриваються і мчать до чарівної холодної шафи.

Але є і такі, котрим все вдається. І потім про них знімають сюжети на телебачення і пишуть стаття, як, наприклад,про людей, що харчуються повітрям і живляться енергією сонця.

А ви сиділи на дієтах? А їсте після 6? Розкажіть про власні досягнення і провали? Дякую:).


Реклама в блозі: Справжні і оригінальні Продукты из Италии завжди прикрасять ваш стіл і урізноманітнять меню.

Коментарі
 1. рубанути сальця з чорним хлібцем опівночі!!! Романтично і корисно;-)

 2. Gavriltciv

  Капець))!!!! постійно хотіти істи на ніч – то моє прокляття(
  коли лягаю в ліжечко як нормальні люди (десь о 22), то все,ок. але коли працюю вночі за компом ,постійно хочеться жерти!!! ща я тільки не спробувала)), все марно. а от останнім часом знайшля для себе оптимальне рішення – коли хворий від писанини мозок породжує мрію про яке-небудь їдло, я просто наливаю собі скляночку води, і потягую потрошку. правда зранку очей не видно в дзеркалі…

  • я був з гаряча прочитав – наливаю собі склянку самогонки – і так потягую:)

 3. можу легко не їсти 10 днів, більше не пробував але думаю ще днів 10 б прожив )))

 4. Анонім

  Ніколи не це вважала злом 🙂 Ну їм і їм 🙂 Хоча зараз для маленької развісила по хаті картинки тварин. Останьою вішала свинку і не знайшла іншого місця для неї окрім чорних дверцят холодильника. Тепер підходячи до нього з метою “щось кинути в клюв” бачу свиню и якось бажання просто жерти пропадає )))))
  Не їсти за 4 години до сну (адже саме це розумієтья під “не їсти після 6ої) – не так важко 🙂 Особливо якщо тримати на столі кілька фруктів, чай і шоколад.
  На дієті чесно просиділа аж місяць. Страшилась проблем з животиком в малої і аллергій. Потім любов до смачненького взяла своє ))))

  • не їсти то не їсти взагалі 🙂 а шоколада, фрукти – це вже їсти:)

 5. Їм не тільки після 6 вечора, а зазвичай після 11-ї. Коли вже вдома, і можна поїсти собі неспішачи.
  Ніколи не сідав на дієти самовільно. Обмежував раціон тільки після того, як хворів на жовтуху, і просто беріг печінку.
  Але я також не скаржусь на надмірну чи зайву вагу. Виглядаю ніби досить непогано

  • знаєм ми дієти жовтушні але ти врахуй, що після цієї болячки так треба все життя але мал хто дотримується і я в тому числі 🙂

   Вага появляється після одруження 🙂

 6. напаковування наніч для мене небезпечне лише тим, що повний шлунок не дасть нормально поспати, тому найкращий спосіб туди щось не дуже велике закинути, і напівголодним йти спати….це працює)

Додати коментар