Глобальна змова

Навколо нас зараз пропагують якусь повну фігню. Ось погляньте новини. Суд на Юлею, суд над Луценко. Депутати і сини депутатів як не дівок б’ють, так міліцію товчуть, теракти в світі, люди знищують людей. Часто показують аварії і якісь трагічні моменти людства. Ну просто не Світ, а суцільна проблема. І ці всі трафунки мають якусь логічну повторюваність, котру, здається, можна математично вирахувати.

Як на мене нас просто відволікають від позитивних моментів навколо. Ніби створюють якусь ширму, котра штучно пригнічує людей і не дає їм жити повноцінно. Може це глобальна змова? Жити добре мають лише обрані. А решта мільярдів? Якщо вірити цифрам, то загалом на Землі живе десь під 7 мільярдів людисьок. І з них лише якась сотня має все і править рештою. Існує чітка піраміда. А ми в ній майже на низах і мета діянь верхівки опустити всіх на дно.

фото з сайту http://noterror.ru

Можливо не треба аж так глибоко вірити в той негатив навколо, а більше уваги звертати на позитивні моменти. Їх є досить багато, а люди чомусь більше дивляться в помийні ями з гноївкою.

Але все так не буде. Буде краще. Так так, не гірше, а краще.


Реклама в блозі: Не такі вже страшні ті металопластикові вікна. Звичайно є кращі варіанти, проте ці є оптимальними і доступними.

Коментарі
 1. так і робляться новини…люди підсвідомо хочуть бачити погані новини, щоб на їх фоні здавалось “а в мене ще не все так погано”

 2. Это так кажется… не раз можно услышать мнение: “Вот сейчас постоянно падают самолеты, в мире не спокойно… а вот раньше…” А что раньше? Ничего не изменилось ведь…

 3. Просто це все справа інопланетян, які взяли під свій контроль цю верхівку як ви кажете із 100 людей а зараз почали підминати ще тих хто не під їхнім контролем, ці всі революції в Північній Африці. Звісно вони не можуть всюди бути присутніми ці космонавти, тому мають своїх агентів впливу. Я так бачу що і в Україні вони є і стараються якось впливати

  • так космонавти чи інопланетяни?

   • Інопланетяни і є космонавтами і навпаки, тобто прибульці, чи можливо давні жителі землі які ховаються десь на місяці

    • в них певно не такі  назви, а загалом навіщо вони ховаються?:)))))

  • Ні на кого ми не впливаємо >_<
   Люди не можуть дати ради у власній хаті, а звинувачують у всьому прибульців. Та кому ви треба…

 4. Думаю що ні для кого не секрет, для життя одних, мають гинути інші, еволюція, її лише просто зараз почали показувати на шпальтах і у кіно. Ось і усе! На сьогодні лише одна відмінність є в еволюції, це збільшення факторів і чинників її розвитку і чомусь не за її законами де беруться кращі гени, а якраз все навпаки у протилежності. Тож Homo Sapiens – деградує. 

 5. що за писемізм?)))

  а як же квіточки і метелики?
  світ навколо тебе залежить від того як ти до нього ставишся (від сприйняття).
  ІМХО…

  • В кого песимізм?:))) а про світ правда, тому треба самим перебудовуватись.

 6. На противагу поганим новинам, є ще дуже позитивні шоу типу “Україна має талант”, “Пекельна кухня” – це теж відволікає від реалій життя. Нас розважають і відволікають – для чого? щоб робити з нами що завгодно і в будь-яких цілях. А адекватно мислячих людей замало для створення широкої громадської думки. Але прогрес є, що не кажіть. 

  • це комерційна туфта як на мене і воно ще гірше за ті новини :)))

 7. Та не в інопланетянах справа!! 🙂
  Одна з головних причин негативу навколо нас дуже проста: за статистикою негатив (тобто скандали) розповсюджуються в 7 (!!!) разів швидше, ніж позитивні новини. 
  Зрозуміло, що для будь-якого ЗМІ (газета, журнал, новини по ТБ і радіо) головне – комерція (тепер все комерція). Тобто в даному випадку – ТРАФІК )))). 

  І для того, щоб було більше ТРАФІКУ (чит. читачів і глядачів) рекомендується писати і показувати: катастрофи, вбивства, викрадення, суди, бійки, повені і т.д. 
  Ось і головна причина негативу… 

  А найкращий вихід з даної ситуації: слухати Relax FM, читати комікси і дивитись Discavery Channel =))

  Адже, ми є то, що є навколо нас!!!

 8. нещодавно підслухала розмову селян))) “вони спеціально показують такі новини, щоб ви дивилися тільки їх. як тільки якийсь гарний фільм чи концерт по телевізору – одразу когось арештовують, черновецький розлучається… спеціально так роблять, щоб люди не дивилися концерти”.
  🙂

Додати коментар