Єгипет

Склалося так, що у шлюбну подорож ми поїхали в Єгипет, в Табу. Виліт зі Львова супроводжувався снігом, а приїзд в Шарм ель Шейх - +25 🙂 Так незвично. Вперше побачив пустелю. З літака в автобуси і пиляти ще з три години довелося.

Поселилися ми в готелі Hyatt Regency Taba Heights. Така собі оаза серед пустелі. Найзеленіший готель в Єгипті. Червоне море. Кораловий риф. Краса навколо. Немає жодних поселень. Одні готелі. З берега видно Йорданію, Ізраїль, Саудівську Аравію. Фото готелю.

Постояльці: 90% - англічани, європейці; ще є і інші раси, рускіх і українців дуже мало. І дуже класно, що немає рускіх турістав.

Брали номера з "все включено". Але поселили нас спочатку в номері біля компресорної станції. Відкриваєш вікно і звуки капітальні. Доплатили і переселили на берег моря. Красота шалена з номера. В наш ол енклюзів нічого не входило, видавалося одночасно на руки лише або одне пиво Стелла (місцеве від виробника Хайнекен), або бокал білого чи червого вина (місцевого), або питна вода. В ресторані на двох одна пляшка води. Їжа була майже завжди однакова. Цікава в них випічка але також приїлася. За деякий час скучали за домашніми харчами. За все треба було в чеках розписуватись.Отакий оригінальний в них повний фарш, з яким відчувалися якимись меншовартими.

Рускіє турісти зробили репутацію дуже негативну для словян. І відповідне ставлення з боку обслуги. Краще обслужити європейця ніж українця чи росіянина.

Вибралися на екскурсію в Йорданію. В Петру. Хоча були втомлені після але ця поїздка вартувала грошей і часу затраченого. Враження чудові. Негативне враження лише від росіян - хамовита, невихована раса людей, котра всіх зневажає але за вихованістю поступається тим же арабам в декілька разів. Ось чому раділи, що живемо в готелі де їх нема. Хоча серед росіян були і виховані люди але їх так мало, що в загальному натовпі вони губилися.

Підводний світ на рифі - це просто неможливо описати. Сонце на пляжі - валялися весь день і не згорали. Та навіть пустиня навкруги також гарне видовище.

Ціни в дьюті фрі в аеропорту дорожчі ніж в наших звичних магазинах. Дивно.

Загальне враження від подорожі. Місце - супер, щоб відпочити від суєти в затишку і спокої. Місць, що відвідати можна - багато. Ставлення до українців гірше ніж до англічан. Оленклюзів - це щось таке, при чому почуваєш себе злиднем, в інших готелях - навпаки. Хоча готель дуже великий, людей весь день майже не видно, можливо всі на гольф полі були, а на вечерю вже досить таки багато люду в ресторані. Обслуга завжди хоче надурити, при виїзді до рахунку приписують напої яких не вживав. Щоб продати послуги здатні розказати неймовірні байки. В одному магазині з нами привіталися - Слава Україні :). Ціни в готелі космічні, шампанське в районі 2000 грн., вода 3-4 долари. Замовлення подорожі через туропертатора обходиться на 40-50% дорожче ніж прямо в арабів:) але туроператор дає гарантію.

Ось така подорож. Занотовував собі кожен день тезами в блокнот, а почав писати пост так і не скористався підказками. Інакше б вийшов твір на декілька сторінок. А так написав лише основне. Якщо є запитання - задавайте:) Завжди радо відповім.

Коментарі
 1. Zirka

  а ти думав:))

  про сервіс і любов до слов”ян – таке сасе ставлення у Європі, “росіян” не поважають.

  коли я приїхала з Єгипту то немагл анатішитись варениками зі сметаною та борщиком:)))

  Чому не їхали в Ізраїль?

 2. Zirka, ці поїздки коштують грошей, а ще що там робити? через москалів там шалені черги 🙂 Я махав дві доби їздитищоб півгодини побути коло стіни плачу,

 3. а фотки робив? десь є фотки виставлені в неті?

 4. Фоток є багато але в неті їх нема. В мене наразі немає повноцінного нету. Тому як тільки так зразу.

Додати коментар