ДеМанджаро

Є у Львові мережа харчевень Де МАНДЖАРО. Мають вони гасло:

"Ви спробуйте нашу піцу, – і Ви зрозумієте, що вона українська!".

Вчора спробував. Відчув, що це дійсно справжня українська піца. Замість ковбаси там була шкіра з неї. Така смакота, чомусь та вся шкіра потрапила в перший же кавалок, який довелося їсти. Мене просто причарувала нова рецептура. Довший час я кайфував від цього і очікував на фрі. Час тік, а фрі не було.  Думаю піду спитаю де моя бульба. Заодно і з менеджером було бажання поспілкуватись.

Дівчина-менегер здивувалася, що я хочу взагалі. А коли почула про смачнющу піцу - розвернулася і втікла на кухню.

Очікування картоплі нічого не дали. Так і покинув цей мегакрутий заклад без свого фрі.

Дуже давно там не був. Раніше навіть подобалось. А тепер буду всіх відмовляти від ригалівки де "Висока якість страв приводить до ресторанів багато батьків з дітьми."

Розумію, що раз на раз не припадає і це, можливо, прикре співпадіння але для "ресторану" де "страви готуються та подаються відвідувачу в межах 7 хвилин" і де все побудовано на "кваліфікованій роботі працівника кухні, майстра своєї справи" - це не припустимо!

Коментарі
 1. senta

  Знатно погуляв :). А я щось ніколи так і не повелась на їхню піцу, а тепер вже ніколи і не спробую…

  Треба якось в одну рубрику звести інформацію про львівські заклади харчування, буде корисно. Принаймні, я так думаю 😎

 2. senta, кому треба зводити?

 3. senta

  тобі, звісно. ти ж часто пишеш про заклади, де буваєш, і доволі яскраво виходить. все, що треба для гостей міста 😉

 4. ха то ще нічого, одного разу в “Деманджаро” нас з товаришем непобачили і закрили в середині… В 21:50(хоч працюють до 22.00) забрали ще недопите пиво, і поки ми збирались виходити, нас десь в 21.55 вже закрили, куди працівники так поспішали невідомо. І як можна було непобачити 2х великих дядьків, мені теж незрзуміло… Такої тупості я ще не бачив

 5. Kit Andriy, то треба було бігти до розливайки пивної і засідати до ранку:) А ще хтось був в приміщенні чи всі пішли додому?

 6. ELECTRIC, так всі пішли, НІКОГО не залишилось, і двері вже були зачинені. Ми б так і зробили, всю ніч би пили пиво, якби нас не відкрили. Але спершу вирішили погримати у двері, бо у наші плани не входило там ночувати

 7. Ото комедія:))), а як то так небачили вас? а хто відкрив?

 8. то було в Демаджаро на шуварі, ті дівки вже пішли, і чомусь нас непобачили… ми якраз збирались, вбівались (кінець зими був), тільки мій товариш каже: “глянь помоєму нас закривають” я навіть не повірив, а коли підбігли до дверей то вони вже закриті були і нікого за ними вже не було. А почули і побачили нас охоронці шувару, і догнали ту дурепу що нас закрила, яка нас і відкрила…

 9. Kit Andriy, анекдоти 🙂 то вже другий прокол 🙂

 10. Begin

  Паскудство те ДеМанджаро! Якось замовив там гарячого шоколаду. Що ж! Це навіть на какао не змахувало. Їхній гарячий шоколад був з пакетика і вони одну порцію явно на три розділили. Скандалив. Пропонували щось інше взяти, але я вилетів звідти як ошпарений. Більше в цей заклад ні ногою. Товариш вирішив там повечеряти – харчове отруєння на тиждень вибило його з ритму життя. Оминайте десятою дорогою цю мережу, якщо не хочете стати черговою жертвою!

 11. Begin, та оминаю, привик до якісного обслговування. Але туди ходять натовпи молоді – вони і приносять прибуток.

 12. Кілька разів на тиждень відвідую Деманджаро. Сам я з Києва, проте кількка місяців уже у Львові. Кухня у цьому закладі ДУЖЕ хороша – рекомендую спробувати плов, рубці по Львівськи, солянку, та будь -якого роду м”ясо – особливо ковбаски і т.д. Був у інших закладах Львову то бачив і ласував інші страви. Наразі нічого ліпшого не пробував. Також доводилося спілкуватись з власником Деманджару – так як ця людина ставиться до бізнесу – це просто приклад для всіх підприемців. Він кохаеться у тій справі, особисто пробує кожну нову річ, спілкуеться з постачальниками і в разі поставки неякісного товару – повертає усе назад. Де ще ви бачили такий плов в якому є шматки винограду, з соусом який я пробував хіба шо на Кубі(у Києві такі страви якщо і є то коштують у 3-4 рази дорожче у ресторанах у яких РЕЗЕРВУВАННЯ столиків від 100 баксів і за добу …) Тому честно кажучи якщо мати бажання то можна навіть на чистій тарілці знайти бруд. Але як кажуть Японці:”Дохлу собаку не б”ють”. Раджу задуматись над тим. Заклад ДУЖЕ хороший – всі страви робляться з сердцем і душою, сказати щось погане завжди можна і погані чутки розпливаються в десятки разів швидше аніж хороші – це факт, але я пишу те що я сам бачив, а закладів подібних я бачив дуже багато. Ті фаст фуди де страви лежать на “тепло вітрині” – честно і поруч не сиділи з деманджаро… тому раджу спробувати і переконатись на власному досвіді.

 13. Павло, та ви що:) Як це подібно на заказний комент. Не якісно було і баста. І ще, а чому плакати з рекламою вашого сайту висять в демаджаро?
  Власник може вибирати хороше, а персонал може халтурити. Я попав на халтуру.

 14. Nastia!)

  Наприклад я цілком згідна з Павлом!!! скільки разів я відвідувала цей заклад завжди всі страви були смачними та свіжими!!!!А персонал був привітним та любязним!!!!!!!!та я вважаю що Деманджарик взагалі є один із найкращих закладів харчування у Львові..він просто чудо!! особливо смачна там солянка та рубці по-Львівськи….ммммм….пальчики оближеш…. Деманджарик зе бест!!!!!!!!!!!!!!!!

 15. Григорій

  мені теж подобається Деманджаро!!!
  там можливо трохи довго готують, коли багато людей :),
  але завжди свіже і гаряче.
  А нова італійська піца з різними сирами просто супер. Рекомендую спробувати

Додати коментар