Блогери, кажете?

Буває, що хочеш писати про щось цікаве, правда про що писати, фіг його знає. А може і не цікаве але писати всерівно хочеш. І що це таке? Загалом це називається графоманією. А людина, що цим страждає - графоман. Ось як про таких людей пише Вікіпедія.

Графома́н — людина що має сильний, часто хворобливий, потяг до письменництва, але не має відповідних здібностей.

Межа між графоманом і письменником вельми нечітка, оскільки розрізняють їх здібності, які втілені у творах, що вони написали. Зважаючи на те, що оцінка літературного твору значною мірою суб'єктивна, то часто важко провести межу між письменником-початківцем і графоманом. У цілому графоманом можна вважати людину, яка пише багато, але чиї твори не публікуються через вкрай невисоку якість. Люди, чиї твори, незважаючи на бездарність, були опубліковані — просто погані письменники, а не графомани.

Найяскравішими рисами графомана є значна літературна активність (багато пише) та жадання слави й уваги. Графоман постійно пропонує родичам і знайомим, або навіть і зовсім стороннім людям читати свої твори, незважаючи навіть на негативну реакцію

Ну а тепер хто зможе пояснити, чому виникло поняття блогер, якщо є давним-давно на світі поняття графоман? Одна з версій, що графоманам надоїло, що з них всі насміхаються і зневажають їхню творчість, а тут і технологічний процес підійшов, ось і придумали блогерство і народились блогери :). Так і народилась гарна відмазка.

Але ж це все не відміняє бажання писати:) І що? Автоматом потрібно казати, що всі писаки люди прибабахані і хворі?:) Думаю на перших порах вони таки хворі. Але якщо робити щось регулярно і цікавитись нею, то так народжуються професіонали. А ті, хто не прагнуть до розвитку чи збільшення знають, а хочуть лише писати і писати, а за цю просту писанину щоб їх ще і хвалили, і жадали більше буковок від них, ось вони є ходячими хворобами - графоманами.

Чи нехай називають нас графоманами, лиш би читали і чекали на нові записи? Що скажете?


Реклама в блозі: Лише жіноча косметика для лица здатна не вміститись в кузові вантажного автомобіля, якщо б зібрати її всю, котру використано впродовж життя жінкою. Ексклюзивний і красивий дизайн квартир Киев здатні створити лише групи професіоналів, що мають великий практичний досвід гарне портфоліо реалізованих проектів.

Коментарі
 1. Anonymus

  Поздравляю, ты начинаеш осознавать, что ты графоман. Твой блог уже стало невозможно читать. Очередная хуита написана. Ну сколько можно? Нету чего написать, тогда не пиши, подожди пока придет интересная мысль. Продолжая в таком духе ты потеряешь свою аудиторию.

 2. Китайське попередження для тролів 🙂 Порушення ось цього https://electric.org.ua/old/rules веде до бана. Тролі – це не моя аудиторія.

  • Anonymus

   Главное, что ты прочитал это, можешь банить и удалять — это не важно

 3. Я погоджуся з тим що блогери це сучасні графомани яким дали інтернет. Не бачу в цьому нічого поганого, краще бути графоманом аніж хуліганом.

 4. Графомана ніхто не читає. Тебе читають? Значить блогер 🙂

  • Читають, читають :)) Графомани всіх так дістають, щоїх просто неможливо не читати 🙂

 5. Трошки не так. Графомани не просто пишуть і їх таки читають. Вони пишуть – і популяризують своє читання. Саме це є основою їхнього писання. І саме тому їх так багато на поличках бібліотек. Я б не рівняв одне до другого. Як не рівняв би вчителя і продавця

Додати коментар