UMC зв’язок

UMC планує надавати комплексні послуги мобільного і фіксованого зв'язку
Київ. 16 жовтня. - Оператор мобільного зв'язку компанія UMC планує почати надання конвергентних, тобто комплексних послуг мобільного і фіксованого зв'язку. Про це повідомляє агентство "Українські Новини" з посиланням на генерального директора оператора Адама Вояцького.
Як відзначив гендиректор UMC, компанія оцінює можливості надання таких послуг за допомогою мобільних телефонів, що працюють і в GSM, і в CDMA- стандартах.
Суть конвергентних послуг полягає у тому, що абонент може одержати від оператора комплекс послуг (фіксованого і мобільного зв'язку), якими можна користуватися за допомогою одного телефона.
У межах приміщень телефон працює як фіксований, і розмови по ньому оплачуються відповідно до тарифів на цей вид зв'язку; поза приміщеннями він використовується як мобільний.
За словами Вояцького, компанія має намір оголосити подробиці своїх планів на наступному тижні.
UMC обслуговує понад 15 млн. абонентів. Мережа оператора охоплює більш ніж 87 проц. території України, на якій проживає 93 проц. населення.
МТС після придбання української UMC навесні 2003 року розглядав можливість ребрендингу UMC у 2004 році, однак не став виводити бренд МТС на український ринок, вважаючи досить сильним бренд UMC.
http://www.aval.ua/

Додати коментар