Євро-2012 таки має плюси, хоча є і ложки дьогтю

Так сталося, що два дні підряд я йшов пішки через центр Львова. І бачив гарну картину - людський вулик на вулицях міста. Це непросто багато людей, це цілі натовпи. Правда наразі найбільше помітні організовані  групи дітей, школярів, студентів. Літо, канікули, от і організовують екскурсії в моє місто, в Львів. Але попри крики дітей, чути багато іноземних мов, найбільше звучить польська, німецька, англійська. Бачив і азіатів, а ще темношкірі трапляються. Про російську мовчу, бо її так багато, що вже не звертаєш уваги давно, все життя :).

І такий калейдоскоп я побачив за дві прогулянки містом. В нас завжди були туристи але Євро їх таки додало. Тепер всі сподівання, що вони почнуть тратити гроші, будуть вести себе культурно, будуть отримувати гарні послуги і привітність від нас, мешканців міста. Якщо нам вдасться сподобатись - це буде найкращою рекламою і спрацює ефект сарафанного радіо "ББС" (баба бабі сказала)  в позитивному його розумінні.

Туалети фан-зони Євро-2012 у Львові. Фото з сайту http://mistaua.com/
Але оті сітки-огорожі в центрі міста, там де фан-зона, з синіми контейнерами-туалетами додають ложку дьогтю, як на мене. Вклали в це все діло велику купу грошей, а от забрендувати все під Євро-2012 чомусь не змогли. Окремий рвотний рефлекс викликають оті вказівники від УЄФА, наші рідні набагато кращі, добре, що вони є у Львові. Якби були вказівники лише від футбольних представників, було б страшно, з ними орієнтуватись важко і розміщені погано.


Загалом же, навіть врахувавши те, що нам ще доведеться довго віддавати вкрадені гроші, що закопані в творення Євро-2012 в Україні, нам варто налаштуватись і на позитив  та гідно показати себе перед іноземцями. Адже футбол їдуть дивитися передусім прості люди і зустрічати їх мають прості люди. Не піддавайтесь на провокації і не слухайте те, що нав’язують політики і їхні ЗМІ.

 


Підтримую українське: Мій Малюк - сайт для батьків та їх дітей.
Рекомендую: Цікавить вся правда та новини про Віктора Януковича? Читай на Текстах для думаючих читачів.

Коментарі
  1. Євро 2012 – це як вітрянка, якою потрібно перехворіти і забути. Бажано прищі вчасно зеленкою змащувати (як наша влада робить з дорогами і так далі)бо потім залишаться несимпатичні шрами на політичних фейсах у всіх причетних.

    • А це вже як дивитися … Хтось побачить язви,а хтось підліткові прищики.

  2. Ну хоч щось зробили, багато недоліків є – але хоч щось залишиться..

Додати коментар