Зміна ставлення до реклами в блогах

Якщо Ви вже давно ведете блоги, то повинні помітити, що з кожним роком маємо інші ставлення і інші підходи до монетизації цієї справи.

Ось, наприклад, ще кілька років назад, всі кричали, а навіщо ті банери. Фу. Засмічується блог. Там мають бути лише тексти. Пройшов час і вже всі спокійно реагують на це явище віртуальної природи. Далі настала ера постових. Зверху, знизу, в тексті. Також почалась гонитва веб-відьом і боротьба з рекламними лінками. Але чи зараз хтось звертає на це увагу? Зараз ті постові є всюди і повно. Тепер вже і замовні статті ніхто не критикує. Що вже казати про біржі посилань. Багато людей навіть скаже, а що це таке взагалі?

Пройшла еволюція і люди просто стали пропускати повз свою увагу всі рекламні моменти. Навчились фільтрувати контент. І це правильно. Треба розуміти, що реклама - це мотиватор для авторів. Всі сподіваються, що ось-ось їхній ресурс вистрелить, а реклама принесе грандіозні прибутки. В декого це спрацьовує. Тому до реклами треба ставитись з розумінням. З часом автор знайде своє місце і своїх рекламодавців або вибере якийсь цікавий метод монетизації і це дасть гідний заробіток. І вже тоді весь рекламний хлам щезне, залишиться лише щось серйозне. Це буде як реклама по тіві, всі критикують і всі дивляться, а потім і купують те, що рекламується.

Бажаю всім творчих здобутків і комерційних прибутків.


Українські блоги: Google представила власну гру Ingress. Безкоштовно для Android.

No Responses

Додати коментар