Офісна кава

Свого часу цей пост був опублікований в іншому блозі, проте, тепер там немає ознак життя, а запис мені близький тому вирішив зберегти його тут, правда дещо виправлено.

Про каву вже давно все сказано, описано і показано. І що ж тоді робити в кавових блогах? Передруковувати інфо - це класно але ми так повторюємось і стаємо не цікавими. Залишаються лише винахідницько-дослідні експерименти. А що може проекспериментувати пересічна людина? Лише нові рецепти і способи тонкого приготування напою або страви з кавою.

Ви знаєте, що таке офісна кава? Ні? Думаю знаєте:) Це така бурда, котру запарюють і постійно п'ють у великих дозах. Так от.

Рецепт слабокавового офісного напою для регулярного вживання без значної шкоди організму.

Складові частини:
* вода - 450 грам;
* кава - 2 з вершком чайні ложки;
* цукор - 4 з вершком чайні ложки ;

Інструменти для приготування:
* чайна ложечка;
* горнятко (0,5 літри);
* аркуш паперу;

Спосіб приготування:

Ставите горнятко на стіл, берете у праву руку чайну ложку і насипаєте в горнятко спочатку цукор (пам'ятайте, що якщо дати спочатку каву, а потім тією ж ложкою набирати цукор, то в загальній офісній банці з цукром залишиться мелена кава, котра виглядає неестетично у інших напитках де використовують цукор ваші співробітники, чай наприклад), далі ніжним рухом засипаєте цукор і заливаєте 100 градусну воду в посудину, так щоб не розтраскати по всій кухні чи підвіконню, де ви зазвичай робите напитки. Все. Бурда вже закалатана, тепер надійшла черга до аркуша паперу, бажано цупкого, крейдованого але можна і звичний А4 використати. Берете папір, згинаєте пополам (А4) і, увага, накриваєте зверху горнятко. Чекаєте, поки контур горла посудини відіб'ється вологим колом чи квадратом, а може ще якоюсь геометричною хфігурою, далі переключаєте на іншу сторінку інтернет браузер, перегортаєте аркуш другим боком і накриваєте знову ваше горнятко. Ждете, дочитуючи цікаву статтю. І, УРА, офісне пійло бурда кавен - готова до вживання. Відрізняється стійким настояним смаком, ароматом, температурою, котра не ошпарить язика і кількістю, котра добра для шлангування. Шлангування - це процес, що називається - зачекайте, я доп'ю каву і відразу все зроблю.

Смачного 🙂


Реклама в блозі: Потрібна работа в Полтаве? Тоді скористайтесь послугами інтернету 🙂

Коментарі
  1. прикольна рецептура, та й сама стаття написана класно “з іздьовкою” 🙂
    Я коли працював в офісі, то пив розчинну каву, якраз по тій причині, що мелену каву немає як приготувати в офісі.

  2. Анонімус

    Різниці між запарною із накриванням і запарною без накривання абсолютно немає. Накривання папірцем це як “теплий ламповий звук” 🙂

    • то крутий звук, не треба нам тут ляля. теплий ламповий звук видають лише підсилювачі за стомільйоняів баксів.

Додати коментар