Горе-водії

Про оленів на дорогах вже співано-переспівано. Я також декілька разів згадував про хамство і придурків за кермом. Але тема вічна, тож до неї можна повертатись регулярно.

Фото з блога http://mavchenia.livejournal.com/

Фактично щодня я спостерігаю за ідіотами. Є цілі касти. Одні люблять їздити посередині дворядних доріг і мають в дупі, що там мають їхати дві машини, а не одна. Ще є особливо "круті" (ланоси і вазівські зубила переважно), що женуть як скажені на складних ділянках дороги, найкраще полюбляють пролітати на червоне світло світлофора. Є тормози, котрі повзуть 5 км/год і не дають іншим їхати нормально. Є придурашені, котрі повзуть, повзуть, а як їх починаєш обганяти додають швидкості, чим створюють супер-аварійну ситуацію. Є западлісти, котрі повороти не включають, в котрих стопи не працюють, котрі перестроюються бо їм там треба або стають де попало, бо їм так захотілося. Є розумово відсталі, котрі не здатні передбачати ситуацію на дорозі, котрі не вміють думати, котрі не розуміють, що запаркувавши авто, вони блокують прохід, проїзд. Особливі крутелики мають всіх за дурних "х..їв", тому вони порушують всі можливі правила, що приводить до трагічних випадків для інших людей. Але є найунікальніш каста - це суки, котрі обурюються, що їм вказують про їхнє глупство на дорозі, котрі не реагують на зауваження і продовжуть далі вирішувати власні питання і бачать решту людей в гробу. Думаю, що ви також можете додати декілька каст до цього переліку, він безмежний.

Як з цим боротися? В нас є ДАІ, котра б мала за цим всім слідкувати. Але нажаль вони - це тіж горе-водії, причому в одному дайшнику консолідуються всі гріхи безформенних поців. Тож боротися за власні права люди мають самостійно. Он в Києві регулярно спалюють автівки дебілоїдів, вже кілька років. І ситуація так розпалюється, що зовсім скоро можуть появитись цілі загони автомесників. Але тут біда, а що буде, якщо переплутають авто ідіота з автівкою нормальної людини. Хоча той автомудачизм заразний, будь-яка людина, навіть найстійкіша, після кількох днів постійної зневаги на дорогах, сама починає зневажати... Замкнуте коло. Сподіваюсь, що виживуть правильні керманичі.

Фото з сайту http://rupor.info/

Дана проблема ніколи не вирішиться. Хіба лише нація недорозвинутих повинна щезнути. А на згарищі мають народитись інші... Це вже інша історія. Чергова...

Коментарі
 1. Pala4

  Автор ти не правий трошки!!!!!   звичайно є хамувиті водії, но більшість тих як ти вважаєш “дибілізмів” робиться того, що інакше не вигребеш……..
  ну і звичайно, що  кожна людина в першу чергу думає про себе, а не про когось іншого….

  це я говорю на  правах одного з тих ідіотів!!!!!!

  вот ти говориш  – “люблять їздити посередині дворядних доріг і мають в дупі, що там мають їхати дві машини”  а ніколи в голову не закрадалася думка, що в нас настільки гамняні дороги, що тільки так і можна проїхати…..?!?!?!?!  ні????? задумайся!!!!! так як дуже часто дороги розбиті іменно попро обочину……

  “женуть як скажені на складних ділянках дороги, найкраще полюбляють пролітати на червоне світло світлофора”   – -це називається стріт челендж……..   а де мають їздити юні гонщики????????? в нас на заході україни знаєш багато треків??????????????   я особисто незнаю!!!   колись були автодроми на набережній…… на одній замутили стоянку, обрізали її дико, на другій   покриття ужасне і постійно катаються учні…. ще була непогана площадка біля водоканалу….. так загородили під будівництво. і немає навіть де елементарну фігуру з слалома промалювати!!!!!! і повір від цих літунів набагато менше небезпеки ніж від простих смертних водіїв!!!!! в них досвіду набагато більше!!!!!!! так як такі люди непропустять ні одної зими, щоб не поносити задом на снігу, леді…………  і вони знають як витягнути машину з  складно ситуації…………

  ну і так далі…….  просто не хочу надто багато філософствувати тут!!!!   но реально все і всіх можна зрозуміти!!!!! основне бажання!!!!!!! були б норамальної ширини дороги, нормальне покриття, достатьо парковочних місць, нормально продумані знаки, світлофори, розвязки, мінімальна турбота про автоспорт……….  і все було б по іншому!!!!!!!

  • Pala4 не бери це як особисте та тут мова була не про треки, дорожні покриття і слалом на проїзджій частині в час пік. Мова про культуру і дотримання правил водіння автівки як такої зокрема. Чи погане покриття змушує паркуватися по скверах, брамах, тротуарах ??? Для трекі і розвитку спорту варто створювати клуби, шукати інвесторів та будувати треки, а не наражати дітлахів та стариків на небезпеку бо я водій та мені кортить. А якість лоріг залежатиме від того як ми відстоємо свої права що до сплачених податків і як скоро тих марноїдів, що поклали до кишені, а не на дорогу гроші візьмемо за сраку і посадимо на палю. Тож Тарас як ніколи правий, не знання закону не позбавляє від відповідальності, тож правила одні для усіх.

   • Pala4

    неспорю, що правила одні для всіх…….  і не спорю, що незнання закону незвільняє від відповідальності!!!!!!   але давай. якщо так наболіло, то спочатку застав зупинитися того льотчика, а потім натовчи морду….. (в міліцію не підеш так, як посміються і ппц, а наказувати таких “уродів” треба!!!! вот і накажи!!!!) алеж боїмося!!!!!  А НА ФОРУМАЇ НЕЗАДУМУЮЧИСЬ РЯВКАЄМО, і дебілами на ничку називаємо!!!

    стоянка на тротуарах кажеш???   а ти не думав, що в нас немає де паркуватися?!?!?!?!?!?!?!   вот дешевий приклад…  працюю  в самому центрі івано-франківська,  навпрои кінотеатру люмєр була парковка (платна, з охороною…) , вона постійно переповнена….. так міські шефи рішили……  а нах.у.я обочина з друго боку…. давай намалюємо синю лінію ,і скажемо, що то тоже платна парковка…..  бо там всі на шару паркуються……  так і зробили!!!!!  де я маю паркуватися???  на тих рахітних парковках, які ніяк на парковку не похожі і платити по 3-5 грн за годину?!?!?!?!?!?!  так щей  шефи того цілого кінотеатру поставили битонні клумби вздовж дороги…..   і ти до них тулишся (інакше заблокуєш цілу вулицю.. місця мало), платиш 3-5 грн за парковку, і 30 хв вилазиш з машини, щоб не коцнути дверку до тої клумби…..  нормально?  срав я так паркуватися!!!!  я краще вискочу на тротуар…  і не я буду харитися а хтось інший!!!!!   а все не тому, що  я така сволоч, мразь, чи гамно!!!! а все тому, що інакше не вижевеш!!!!  і мені приємніше коли в мене непобиті дверки до клумб!!!! а то що хтось мусів стати в гамно щоб обійт мій дрищ ,мене мало хвилює…..  а  все тому, що до мене всі кругом тоже так відносяться….   і інакше не вигребеш!!!!!!!!!!

    як сказав, дядько який себе вважав ппц умніком…… “своя сорочка завжди блище!!!!”   а якщо ви всі такі свідомі громадяни, і такі толкові дядьки і дбаєте про інших, так бля  віддайте мані по 4 ваших місячних ЗП на новий двіг до коритиа…..  (дбаєте про всіх, подбайте і про мене!!!)
    але ж не подбаєте….. так якого х….я я маю про когось дбати???   я плачу податки ,мені не дають то що обіцяють (з тих податків) вот я і використовую по максимуму то що можу!!!!

    • а тобі взагалі жити легко на цьому світі? тебе напенво дуже багато ображали. що в тебе така зневага до всіх.

     мені абсолютно неподобається твоє бачення світу, тобі ніхто нічого не винен, особливо ті люди, що навколо тебе, вони такі ж як і ти. Якщо крутий то став машину посеред маданчика де паркуються мєнти твоєї області чи депутати, підібри лексуса, відламай комусь дзеркала з мерсюка з модними номерами і перепусткою верховної ради. ДУмаю, що не ризикнеш. Але ж це вони роблять тобі всі покращення в житті.

     проте ти свою злість краще виллєш на собі подібних людей. отак і маємо. все так і задумано, щоб прості люди знищили самих себе.

     живи так далі. успіхів.

     • Pala4

      звичайно що не ризикну………  доросту до депутата, буду ламати дзеркала на лексусах…………  зараз я “простий смертний”,  і живу серед таких, вот з ними і “співпрацюю” по всіх напрямках…
      на рахунок того, що я напевно обіжений ппц за життя……… не знаю, вроді не обіжали, і зараз не обіжать….  і псиголога корчити з  себе не буду……      можливо ти і правий…. з боку краще видно!!!!

       і я не злюся ні на кого!!!!1  я просто пояснюю, що інакше їздити не важко,  і це нікому непотрібно!!!!!!  і називати цих водіїв якимись там уродами, чи ідіотами – неправельно!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • !!!!!!! – це означає, що ти кричиш 🙂

       • Pala4

        я розумію……. за це окреме вибачте, і не сприймайте, як крик. наполеглевість, чи наглість!!!!!!  я просто часто і багато застосовую роздільні знаки!!!!

  • мова не про гамняні дороги, а дороги де покриття ідеальне, саме про цей випадок я і писав, якраз зустрічаю такі перли на трасах де щойно зроблено капремонт. А якщо дорога погана, то всі їдуть однаково, якщо добра є унікуми дебіли.

   Стрітчелендж, ага, перед роботою, а ще краще в час пік. Загалом то стрітрейсинг називається в нас, а практикують його вночі. В нас на заході країни знаю багато місць. Набережна є лише в кількох містах західної України. Але ті міста маленькі то там нема мови про гонки взагалі. А якщо чсено, то я не телепат, тож про яке місто ти ведеш мову і кажеш що це захід я не знаю (хто читає цей блог, той знає про яке місто пишу я) :)) А чим смертні літуни від інших льотчиків відрізняються? А як витягнути машину на поганій дорозі знають всі досвідчені водії.

   Автоспорт – це не бидло на дорогах. Якраз справжні майстри такого не чудять. І вони під ці категорії, що описані в пості не підлягають.

   І щось мені здається, що я набагато більше тисяч відкатав за тебе. Доріг, драйверів побачив вдосталь. Тож писати можу ще багато. І це не мрії драйверські, а реальний досвід з життя.

   • pala4

    сорі я про Івано-Франківськ………….  просто недопер написати!!!)))  так точно саме перед роботою ,або в час пік!!!!    цим займаються самі нарвані літуни!!!  в ночі тишина на дорогах,   і дайців маловато….  а  серед білого дня пруха…..  коли справді приходиться попетляти між рядами, і то на норм швидкостях….   серйозно всі досвідчені водії знають?????? чого так часто стаються ДТП іменно з дядьками яким по років 50 і стаж по 30????    і набагато менше таких ДТП на ВАЗонках ,з прямотоками і наклейками???? (я про авто на яких нормальні клубні кольори, а не “проспірт, шротрейсінг, і т.д…”),  а якщо і стається ДТП за участю вуличного гонщика то вже розказують по всіх газетах, і новинах… (місцевих точно!!!!)
    в нас в місті 5-6  автоклубів, за цей рік з них в ДПТ попало тільки 2 машини!!!! ну ще 5 накинемо на то що може пппц як никали це…. і я невкурсі… хотя знаю всіх наших…. а вот безхребетних умніків (які ниють, і до обочин прижимаються, но зато потім на блогах ппц вимальовують, і хуями криють…..) – вагон!!!!!!!!!!!!!
    звичайно що автоспорт – це не бидло на дорогах!!!!!!!  100% згідний!!!!!  і з тим що справжні профі собі такого не дозволять тоже згідний!!!!
    а все тільки тому, що справжній профі це все вже перейшов!!!!! за савдепії (можливо) коли були майданчики!!!  точно так само потренувався на дорогах, відчув себе в силах поїхав в сусіднє місто взяв участь в 1 -2х етапах, плюс в рідному місті,  в нього вже появився стимул, і можливість залити 500грн в бак і поїхати в іншу область просто на тренування….   того,що дорога вже не дасть відточити солідний рівень…. і тому пропадає потреба, і бажання ганяти по дорогах….   але в любому випадку починав з доріг!!!!!!  інших варіантів “0”!!!!!!!!!!!!!!   тиж не зможеш побігти (тоже спорт) невміючи ходити (спорт ходьбу в спорт не приписувати, це хуйня а не спорт)!!!!  вот і тут то саме, на дорогах ми вчимося ходити, щоб потім навчитися бігати (а біг це вже спорт)!!!!
    вот що я говорив, що вот хотів поробувати себе в якості “гонщика” незнайшов де…..  а бажання лишилося…… вот і ганяюся по дорогах……   щоб хоть трошки і чомусь навчитися, щоб можна було поїхати на кільеві перегони “калуська осінь”!!!!!  і на декілька слаломів….   підтренуюся на дорогах ,доросту до автоспорту перестану розлякувати народ своїм прямотоком, і перестану ганятися по місту!!!! а покищо…. сорі вуйку…..  
    бути тобі тєрпілою!!!!!    і всім іншим і так доти поки не в.п.і.з.д.ю.ч.у.с.я. в стовп, і не зажмурюся!!!!!!!!

    а про то що в тебе досвід більший я не спорю… в мене досвід мінімальний!!!! 5 років…   но я трошки в собі впевнений!!! їзда по дорогах дечому навчила!!!  
    плюс ти говориш, що сам можеш багато чого розказати про рейсерів і покатушки……  то значить ти маєш знати, що в нас словам не вірять!!!!! хочеш доказати свою правоту, ставай на старт!!!!!
    я готовий з тобою вийти на старт в любий день!!!!  в себе в місті!!!  в львів не поїду!!!!         і то готовий стати з мінімальним досвідом, протів твого мега скаженого!!!!!!!!!!)))))))))))))))))))))))))))

    • про аварії – це відносно, тазів з пердотоками набагато менше за просто тази:) старий дядько за кермом – е не  завжди стаж 30 років + є таке, що людині не дано їздити ніколи. клубні кольори не ганяють вулицями. їм вистачає офіційних змагань, а вулиці – це таке, хіба розваги.

     про приживатися до обочин – це краще ніж йти на таран з дебілом. інколи ті люди, що прижимаються спасають життя багатьом. особисто пр осебе такого сказати не можу бо мене курвлять всякі засранці, котрі думають, що вони крутіші за інших і всі інші лохи.

     загалом я так бачу, що ти не ту гілку гнеш, мова про людей в котрих немає клепки. газанути можна гарно, так, що нікому не завадиш, а можна так, що всі мають втікати від тебе і поступатися, бо їде понт з рульом, можна так, щоб не бачити, що на переході дитина, можна так щоб розмазати когось по лобовому шклі, можна їхати як тобі захотілося бо тобі мають поступитися, бо в тебе є посвідчення мєнта в кишені, бо вт ебе тато прокурор і ти можеш пяний собі їхати, бо твітй тато суддя і ніхто тбе не засудить, за то що ти серед білого дня збиваєш компанію дітей, що йдуть зі школи можна багато як, проте це вже окремий твір вийде.

     Має бути повага до людей, а не зневага.

     І я щось не зрозумів?:) Про тєрпілу ти це кому пишеш?
     5 років – це якраз крила виросли 🙂 Найбільше аварій в людей, котрі ще не зовсім профі, а вважають себе мєгодрайверами 🙂 Та к що вважай. До речі, а тобі бокові дзеркала відбивали вже?

     А тепер поясни в чому полягає суть твоєї пропозиції поганятися?  Якщо я описую зовсім інші речі і на відміну від тебе не вихваляюся подвигами у віражах? Вийди на старт в неділю. Будеш мати шанс поганяти з потужними тазіками, тільки то буде драг у вас там, певно повинні орги запустити машини і на міські вулиці, щоб ти відчув смак життя.

     • Pala4

      з кольорами, якраз дуже часто і катаються містом!   
      з обочиною ти сам собі суперечиш!!!!!     значить тебе тоже пре бломити чмірдяя, який возомнив себе  хз яким блатним….. і ти рішив доказати йому що у тебе “пісюн довший”!!!!!
      про 5 років – виросли крила……. згідний на 100%  но це трошки не той випадок, я так катаюся давно….  і катався, ще до отримання прав!!!!!   а після одного ДТП (коли справді крила виросли….) я почав трошки поіншому оцінювати ситуацію на дорозі……  і дуже боюся знову відчути себе мега фраєром педальним!!!!!
      бокові дзеркала……….?!?!?!?!    це як???  поки я на парковці стою???    бо я сам особисо 1 раз відвалив своє праве коли коли тіпа обганяв…  він чурка не пропускав мене і втулився в нього дзеркалом… но то був взагалі неефартовий день…… потім ще дайци зловили……((((
      на драгових заїздах не був, так як в друга вконував роль дружби на весіллі….. до речі перший драг який пропустив за 3 роки)))

      • коротше кажучи треба бути людиною і якщо навколо будуть люди, все буде добре.

       • Pala4

        а так як навколо суки і мразі, нема чого бути людиною!!!      значить не літуни уроди, а ми всі уроди!!!!!  знаєш це я псіхушка і влада (чи просто громада)  знаходиться людина яка думає трохи не так як основна маса,і ця маса закриває “одинокого філосова” в псіхушку, хоть мжливо через рік-2-1000років доростуть до того самого, і будуть закривати тих хто думає, так як більшість колись!!!!   то саме і тут!!!!!  більшість народу “бикує” на дорозі, того нам простіше вас “правельних” ще рік-два підхарити такою їздою і всі будемо одинаково їздити!!!!!

       • Та ні, не простіше. Бикуй і живи в вічному страху, напевно при цьому отримуй задоволення. Рано чи пізно життя накаже.

Додати коментар