Українські новини

Мені цікаво, хто керує усіма новинами на всіх українських каналах? Таке враження, що в Україні крім поганого нічого більше немає. То катаклізми, то вбивства, то звільнення, то падіння економіки. Чому ніколи новинарі не звертають уваги на позитивні події. Найкращий варіант - подати гарну новину в кінці програми двома словами. Краще б погане давали одним дайджестом, а всі добрі новини розжовували і подавали глядачам.

Але попит породжує пропозицію, тому маємо таку ситуацію. Нам подають те, що нам хочеться почути чи побачити. При цьому вміло акцентують на на дрібному, щоб відвести увагу від важливого. З часів радянського союзу, фактично, нічого не змінилось, лише трошки більше дозволили розказувати.

Найлегше говорити про погане, добре ж потребує багато зусиль. Всі йдуть простішим шляхом. Тому добрих новин майже немає.


Реклама в блозі: Купуй недорогі авіабілети онлайн. Онлайн бронювання.

Коментарі
 1. Почитати тільки, ще, для прикладу, газету “Експрес”. Поміж реклами, ціла рубрика “пригоди” про вбивства, згвалтування і аналогічну срань.

 2. років 10 тому в ерефії теж всі скаржилися шо новини не такі, ніякого позітіфа. і влада прислухалась до думки народу. на всіх каналах позітіф. от тіки журналісти пишуть те, ШО ЛЮДЯМ ЦІКАВО читати чи дивитися, або те шо наказують з гори. тож або міняйте людей, або чекайте наказів з гори про позітіф

  • чим замовні новини відрізняються від поганих? і росії нема позитиву також. мова про те, що навколо є багато добре яке слід помічати.

 3. За допомогою новин народ тримають у страху, а переляканими легше керувати, принайні це моя думка.

  • керувати і вкладати в голови власні думки.

   • Так, тільки но спостерігав я к сварилися між собою чоловіки на зупиці, про політику балакали. Бідненькі не розуміють що політикам начхати на їхні думки.

 4. На привеликий жаль в нашому телебаченні і не тільки нашому самий негатив, і не тільки в новинах а фільми, телеперадачі і т.д.
  Звичайно зустрічаються і винятки))
  Телевізор формує психіку і свідомість людей так як цього потребує система, особливо це трагічно для дітей.

  Зарас поки що інтернет одне місце де можна поміж усієї неправди побачити правду.
  Хоча хто зна скільки це буде продовжуватись, так як влада все більшими зусиллями хоче і в інтернеті ввести цензуру.
  Телевізор не дивлюсь уже 2 роки, з різних причин. Одна з яких час, наприклад в США всередньому за своє життя середньостатистичний гроомадянин проводить за телевізором 19 років!!! Я думаю такий великий проміжок часу можна використати доцільніше!

  Відео в тему: http://vkontakte.ru/video16248047_145726953

 5. Правильно подана негативна новина мобілізує людину оберігати себе, родину, дім, свою справу. Коли в житті все дуже добре, відчуття безпеки пригнічує тверезий погляд на цей, як бачимо з новин, жорстокий світ. Тому добрі новини — добре. Але погані — краще.

  • а ще можна замовити собі труну і чекати на смерть. вона ж ітак до нас рано чи пізно прийде.

   • Нічого трагічного у виборі добротної труни не бачу, таке було в традиціях завбачливих українців з давніх давен. І це не через якийсь примітивний страх, а цілком осмислений розрахунок — щоб нащадків не спокушати на скупість похороноти предка у рядні.

    • З давніх давен це не було, а з часів радєцкого панування і виникнення дефіциту на все. Нема чого думати наперед про дурниці, поховати завжди поховають. І нема різниці як.

     Примітивізм лікується. Світогляд пора збагачувати.

     • Крім примітивізму існують інші необхідні людині почуття. Наприклад, здорового глузду, гумору та самоіронії. Бажаю нікому нічого не втрачати, а тільки знаходити 🙂

  • прикрий свою фішингову сторінку бо буду видаляти вручну

 6. Мене так само обурює цей факт, що телебачення показує лише погані новини, для того, щоб тримати людину в страху і маніпулювати нею.
  І звернув увагу, що в кожному випуску новин остання новина завжди буде позитивною (хоча здебільшого позитивна новина буде стосуватись закордонної події)
  Тому свідомі люди свідомо відмовляються від перегляду телевізора.

  А ще недавно читав дослідження вчених про те, як впливають новини про самовбивства на населення і вияснили, що після таких новин кількість самогубств і аварій зростає в рази.

  • Це ви потрапили під вплив новинної мафії, а ті, хто збільшує статистику самогубств після чуток були невиліковно хворими новинною недугою. 🙂

  • ну от 🙂 ти розумієш про що я.

 7. Краще гірка правда ніж солодка брехня.

  • А брехня тут до чого?:) Факт, що добре оминається, а ведуться пошуки лише поганого.

   • На жаль зараз те що говориться що “добре” виявляється брехнею. А маю на увазі в політичному і економічному сенсі сенсі.

    • Це ж політика, замовне все. А незамовне невигідно освітлювати от і є.

 8. Логічно. Для незамовного потрібні ресурси, або чийсь альтруізм, тобто бажання тратити час і кошти на це. Таке є тільки на блогах, щоденниках ентузіастів. Щось типу Вашого.

  Але і це можу сказати робиться в основному для заробітку на рекламі чи постах.

  Комунізм минув. Хоча по суті його і не було. Це була еліта, КПСС, яка жила за рахунок робочого класу. Все що тоді було це показне. Гасла пятирічку за два роки”. “Мир, труд, май”. і т.д. Створення ілюзії прекрасного. А під цією маскою творилося …

  А зараз залишки цього некомунізму. Таж еліта, тільки не КПСС, яка дорвалась до корита. І не хоче від нього відступитись І теж творять що хочуть. Рвуть поки можуть, нищать що бачать, а далі хоч трава не рости, як Чорнобиль. Це тому що не відчувають що це народне а не їх власність.

  Цікаве на цю тему почитайте тут -> http://infoporn.org.ua//2010/07/12/dlya_togo_chtoby_odny_ukrayncy_zaplatyly_drugym_pravytel'stvo_organyzuet_ynflyacyyu
  Досить правдиво. Було б добре щоб люди дійсно зрозуміли ситуацію що склалася. І які можливі наслідки.

 9. Логічно. Для незамовного потрібні ресурси, або чийсь альтруізм, тобто бажання тратити час і кошти на це. Таке є тільки на блогах, щоденниках ентузіастів. Щось типу Вашого.

  Але і це можу сказати робиться в основному для заробітку на рекламі чи постах.

  Комунізм минув. Хоча по суті його і не було. Це була еліта, КПСС, яка жила за рахунок робочого класу. Все що тоді було це показне. Гасла пятирічку за два роки”. “Мир, труд, май”. і т.д. Створення ілюзії прекрасного. А під цією маскою творилося …

  А зараз залишки цього некомунізму. Таж еліта, тільки не КПСС, яка дорвалась до корита. І не хоче від нього відступитись І теж творять що хочуть. Рвуть поки можуть, нищать що бачать, а далі хоч трава не рости, як Чорнобиль. Це тому що не відчувають що це народне а не їх власність.

  • Зараз якраз нащадки тих же партійних діячів, чи тоді юні комсомольці, мають гарні бізнеси і продовжують жирувати. Фактично змінили лише вивіски.

 10. Нещодавно в твіттері читав про акцію, назву не пам*ятаю, але суть полягає в тому, щоб не дивитися ТБ до кінця літа.

  • Це ж дуже просто 🙂

   • Мені легко, я 40% доби проводжу в сні, 50% в інтернеті, все інше вкладаєтья в останні 10%.
    ТБ я все ж інколи дивлюся, але я не з тих, хто дасть себе зобмувати. Тим більше, новин і т.д. я не дивлюся)

    • От якби без інтернету до кінця літа, то – так. То була б серйозна акція 😉

 11. Подивитися б хоча ті самі новини на 1+1 – “ТСН”. Кожен день кінець світу, все погано, всі люди злі… Але ж і дістали.

  • Але в тсн часто в кінці є позитивна новина але дуже коротенько описана 🙂

 12. Тарас, вибач за оффтоп, але цікаво – в тебе в якомусь пості було більше коментарів, ніж в цьому?
  Бо цей досить активний в коментуванні, як на мене.

  • Бувало:) І бувало на пару порядків більше але в інших блогах.

 13. Ще класна штука різноманітні “надзвичайні новини”. От звідти негатив так і пре.

  А якщо взагалі взяти наше телебачення, якби я його дивився, то після перегляду “надзвичайних новин”, новин з Верховної Ради, “Кривого дзеркала”, і трьох російських серіалів я б точно дві доби не спав через кошмари 🙂

 14. Шануйте класику, чуваки! 🙂

  — Если вы заботитесь о своем пищеварении, мой добрый совет — не говорите за обедом о большевизме и о
  медицине. И — боже вас сохрани — не читайте до обеда советских газет.
  — Гм… Да ведь других нет.
  — Вот никаких и не читайте. Вы знаете, я произвел 30 наблюдений у себя в клинике. И что же вы думаете? Пациенты, не читающие газет, чувствуют себя превосходно. Те же, которых я специально заставлял читать «Правду», — теряли в весе.
  — Мало этого. Пониженные коленные рефлексы, скверный аппетит, угнетенное состояние духа.
  (к)

 15. Щодня поки вечеряю дивлюсь новини на Новому каналі. Зазвичай хорошу новину ставлять в кінці і навіть деколи вона стосується України.
  Але ж дійсно, хіба в нас є якісь добрі новини? Україна котиться до низу і це просто висвітлюють в новинах, хоча і не глобально. Яким би патріотом я не був, але я не відмовився б жити в іншій(тільки ж не гіршій :)) країні, бо Батьківщині жити залишилось не довго.

  • Ае якщо всі переїдуть до іншої держави, то там станеться таксамо.

   • Нє-нє-нє, ми ж наших улюблених політиків залишимо в зруйнованій ними країні 😉 А окрім них не так вже й багато хто робить цей негатив у щоденних новинах.

    • Пропоную краще щоб політики на Хусавік (є таке місто) у віддалену точку виїхали.

Додати коментар