Найкраща монетизація

На Вашу думку, яка вона? Лінки, статті, контекст, банери?
Майданчиком для цього якого плану ресурс є найоптимальнішим? Застосовувати і оптимізовувати блоги? Чи треба видумовувати стартапи?
Сподіваюся діалог вийде плідний і цікавий. І якщо не полінитесь, то дасте аргументовані відповіді і власне бачення.

Коментарі
 1. Монетизація блогу буде приносити прибуток, якщо є велика кількість відвідувачів та високі показники PR та ТІЦ. Якщо в день заходить хоча б 200 відвідувачів то можна і контекстну рекламу ставити і з Блогуном працювати. На своїх блогах пробував і контекстну рекламу, і лінки продавати, і рефералів збирати, і в партнерках брати участь, і у букмекера грати. Поки що результату майже ніякого. Відвідувачів замало.

  Найбільше вдається заробляти на написанні статей на замовлення. Окупити інтернет вистачає.

 2. m-yarix, але це не ті прибутки. А платні статті в себе на сайті розімщуєш? Я щось думаю, що відвідувачів має бути в районі 1000 🙂

 3. Я вважаю що найкраща монетизація це статичні(не анімовані) банери — ти їх поставив на місяць, отримав плату і поставив нагадування, щоб через місяць зняти, або рекламодавець продовжить термін.

 4. lilumi, які системи найкращі в цьому напрямку? Які розміри банерів найоптимальніші? Чому?

 5. ну я ніякими системами не користуюсь, зі мною напряму зв’язуються. Головне зробити сторінку для рекламодавців, де ти напишеш які банери і за скільки ти їх дозволиш розмістити у себе.
  Розміри банерів бажано робити нестандартними, аби не блокувалися банерорізками, якщо ти хочеш аби відвідувачі побачили їх, а якщо в тебе ціль лише отримати прибуток на місяць від рекламодавця, то можеш і стандартних розмірів банер брати 🙂
  Іще, розмір визнач сам з того, в яких місцях ти дозволиш їх розмістити – якщо в шапці – то якийсь подовгуватий, якщо в сайдбарі, то щоб вдало в нього поміщався і не ломав дизайн.
  В мене ще додаткова вимога – лише статичні банери і без флешу.

  p.s. будь-ласка не використовуй слова “найоптимальніший”, бо такого слова не існує. Оптимальність – це грецьке слово, що позначає накращий варіант з усіх можливих і тому приставка “най” до слова “найкраще” (буде найнайкраще) вже лишня і не додає цьому слову якісного змісту.

 6. lilumi, най най най пишуть і так:) а слово будь ласка без дефіса пишеться :))) і кома після нього.

 7. я так і знав, що ти будеш прискіпуватися до слова будь-ласка (коли я вчився в школі, тоді ще діяло правило, про те що будь ласка пишеться через дефіс)
  А про “найоптимальніший” нас вчили на факультеті автоматизації (а там слово “оптимальність” вживалось по кілька раз на кожну лекцію) і якщо якийсь викладач чув чи читав від нас слово “найоптимальніший”, то одразу ж ставив двійку.

 8. lilumi, викладач певно вар’ят був. До чого такі придирки на автоматизації? коли я вчився то і російську мову вчили і леніна любили але ж я не говорю російькою і червоних прапорів не ношу:) Тому те, що було колись, зараз не є правильним.
  Тому будь ласка тер писати без дефіса :))))

  “У вигуках будь ласка, до побачення, на добраніч, от тобі й на, оце так і под. усі складові частини пишуться окремо, а у вигуках їй-богу, їй-бо, їй-право- через дефіс.”

 9. хе-хе, розпочали про одне а закінчили правописом 🙂

 10. ELECTRIC,
  платні статті не розміщую, бо немає технічної можловості. Блоги знаходяться на безкоштовних хостингах. Так, для більших прибутків потрібно щоб було багато відвідувачів.

  Хлопці, охолоньте, яка різниця як пишеться слово, через дифіс чи ні. Тут ж іншу тему обговорюємо.

 11. m-yarix, та то без зла та дискусія про дефіс 🙂 А тему щось не дуже пыдтримують.

 12. Забавно читать тут умозаключения и умные советы разных людей, потом заходить в их блоги и не видеть ни одного рекламного баннера. Предлагаю, чтобы разговор был более конкретным, сразу писать, сколько и при каких раскладах на том или ином способе можно зарабатывать (или сколько, если не секрет, зарабатываете лично вы)

 13. Владислав, а я и не говорил что я, на моем личном блоге, размещаю баннеры.
  К примеру один баннер на моем сайте http://serial-house.ru приносит мне 150$ в месяц.

  Плюс там еще стоит кликандер с порнотрафиком, но я его собираюсь на днях снять, он приносит мне 3$ в день.

 14. Владислав Ткачук, так я і запитую, як краще і що і до чого потрібно робити, щоб заробляти 🙂 Я неможу вчити заробляти оскільки сам роблю все сутоінтуітивно і маю тут скоріше цікаве хоббі ніж прибуток. Дивно але раніше щось були заробітки на пиво, а тепер впали. Напевно зросла активність загальна всюди.

  п.с. ми здаєтсья в твіттері на ти?:)

 15. Тарас, промодеруй мій комент, а цей можеш потім стерти

 16. lilumi, ото тебе за спамера прийняло:)

  Vet-al, таке часто буває :), а де твоя відповідь на питання?

 17. Одне знаю точно, контекстна реклама для твого сайту не дуже підходить, от в RSS постійно висить реклама китайських електричних обігрівачів http://www.cn-yutai.com.cn/product2.htm?gclid=CMOGk-msw5oCFc-T3wodOmcGsg
  сумніваюсь що комусь вони цікаві…

 18. ukrainets, це в рсс та реклама? Не знаю, заблокував вже той сайт повныстю. Але ж домен в мене електричний, то такого роду реклама буде завжди.

 19. ELECTRIC: в AdSense здається можна налаштувати винятки, слова котрі не будуть братись до уваги при підборі реклами

 20. ukrainets, то класно, а як налаштувати щоб була лише кирилична реклама?:)))

 21. в профілі вкажи мову, ураїнської нема зато є російська

 22. там вказано а реклама всерівно йде на головній сторінці не кирилична:)

Додати коментар