Професія блогер

Блогер – журналіст, письменник, графоман. Людина, котра живе тим, що ділиться думками з іншими. Ця професія існувала ще з давніх-давен, тільки назви вона мала різні – байкар, казкар, поет, письменник, писар, оповідач. Далі пішли журналісти, публіцисти. А коли запрацювала мережа, почали створюватись перші сайти, а далі щоденники, з’явились блогери. Всі знають, що такі існують але чомусь не легалізують їхню діяльність. Хоча процес вже пішов в розвинуто-просунутих державах, в нас це більше ентузіазм і хобі, правда ми вже навчились заробляти «копійку» на цій справі.

То чому ж професія «блогер» є не визнаною? А поряд з цим журналіст, письменник – це дуже відомі і навіть прибуткові спеціальності бувають. Вся проблема в старому підході до існування. В не сприйнятті сучасності і не бажанні до відкриття нового і не звичного.

Навчивши пересічного писаку в інтернет щоденниках правилам орфографії і синтаксису (особисто я не володію цими знаннями досконало) ми отримаємо професіонала, котрий повинен бути при кожній компанії. Така людина повинна орієнтуватися в певному продукті і знати психологію та сприйняття людей поданої інформації. Праця блогера повинна бути тісно пов’язана з маркетологами, піарщиками але блогер повинен чітко знати всі процеси виробництва чи суть продукту, яким займається компанія.

ВУЗи за деякий були б здатні, спочатку відкрити факультативи, а у майбутньому і цілі напрями професійного блогерства. Професія блогер – це широке поняття, котре може описувати велику площину діяльності людини. Вимагає широкої і повної думки, робить недосяжне спілкування простим і невимушеним, соціалізує комерціалізоване.

Це фантазія чи реальність? Ваші аргументи за і проти?

Коментарі
 1. Як на мене, блогер – підвид журналіста. Новітній виток еволюції, може 🙂

 2. Напевно це тематичний блогер скоріше за все?:)

 3. Усілякий блогер 🙂 Людина, що публікує свої думки – це напівжурналіст-напівписьменник. =)

 4. А як бабці років 70-ти пояснити що таке блогер?
  -Ну це така людина яка веде свої журнали в комп’ютері, його можуть читати і Японії і в Англії!
  -Та якби журналіст?
  Поки що не бачу (вірніше бачу, але дуже туманно) перспективи блогерства як альтернативи журналістам.

 5. Mistral, от бачиш, вже напів :)))

  Sidirom, не альтернативи, а паралелі.

 6. demiurg

  насмішив! професія “блогер”? – ніколи! якщо хтось і заробляє на своїх блогах, то це, так би мовити, побічний продукт. блоги заводять або журналісти, в яких інформаційних передоз, або графомани, в яких хронічна потреба вилити душу. то всьо фігня! через це тому в неті стіко гімна всюда і попробуй розгреби! … я дуже дуже рідко коментую блоги, тому зацініть 🙂 … фак!

 7. demiurg, час покаже. а де твій фак – показуй – зацінемо.

 8. Я вважаю, що блоггер – це для когось професія. Тим більше, якщо мати хороший блог, то на ньому можна досить добре заробити.

Додати коментар