Мікропогляди на УАНЕТ – 11

http://www.ostakhiv.blogspot.com/ - всі любителі політики і національної ідеї, повинні мати в закладках цей блог голови ВГО "Ідея Нації". Голова є палким прихильником галереї «Арт-11», що у Львові. Не пропускає жодних важливих подій, котрі мають стосунок до патріотичних настроїв.

http://stepex.net/ - автор каже, що це персональний сайт, саме сайт, а не блог. Улюблена тема - музика але є багато фото, відео і небилиць, котрими засипано весь нет. А ще є окремий розділ де скопіпащуються записи з інших ресурсів, проте джерела вказуються, все в межах норми :). Загалом сайт цікавий і з почуттям гумору.

http://texnonews.com/ - це блог для українських гаджетоманів, для всіх хто кінчає від новинок технологічних і всяких штучок-дрючок. Рерайти, відслідковування новинок - робота автора блога. Але курча так харить ота вся реклама, що в шапці і підвалі. І якось фукано виглядає той блок з "лайками", "шарами" і "твітами" в кожному пості. Все решта може бути.

http://how-to-do.org/ - корисна штука, такий собі довідничок на всі випадки життя з корисними лайфхаками. Думаю, що там є відповіді на всі важливі запитання, а якщо ще нема, значить вони в процесі приготування. Мінус, вже стандартний для більшості сайтів і блогів, відсутність контактів, інформації про автора, всього того, що повинно бути за замовчуванням. Напевно так запрацювались, що забули про елементарне :).

 


p.s. розкажіть друзям про халяву на сторінках цього блога, особливо про пункт №3.

Коментарі
 1. bohdAq

  11 vypuskiv…

  ye yakyys pozytyv? ho4etsya vysvitlennya ciyeyo temy 🙂

  • упс, тебе в спам занесло 🙂 А який може бути зиск? Я за це нічого не отримую крім моральної підтримки :))), а от чи щось отримують автори сайтів про які я пишу – незнаю. Вони не кажуть 🙂

 2. highlife.pp.ua – блог сподобався, знайшов декілька цікавих статей

 3. дякую за замітку!)
  зі: на сайті в мене не копіпейст а rss з деяких сайтів…

 4. З Новим Роком!
  Дякую за цікаві огляди, завжди читаю з задоволенням.
  Успіхів, особистого щастя, цікавих ідей!

 5. Дякую за корисний огляд.
  Щодо контактів та інформації про автора, то справді, варто це додати. Сайт побудований не на WordPress, тому ці сторінки залишилися поза увагою.
  Сподіваюся, що найближчим часом вдасться знайти час, щоб додати ці дві сторінки до блогу.

 6. Дякую за огляд блогу how-to-do.org.
  Блог зроблений не на WordPress, тому такі стандартні сторінки не були додані. Думаю, що найближчим часом вдасться знайти час та додати ці сторінки.

 7. http://how-to-do.org/ дуже сподобався! Ось приклад справді потрібних для користувача сайтів, яких, на жаль, так мало в україномовному Інтернеті.

Додати коментар