Звернення до читачів
Шановна громадо. Маю до вас запитання.
1. Чи вартує заводити окремий твіттер суто під цей блог, чи вам зручно читати з персонального твіттера автора?
2. Чи вартує створювати окрему сторінку у фейсбуці?
3. Чи доцільно робити кроспости в інші блогохостинги як є зараз?
Зазначу, що власну думку я вже зформував, проте дуже цікава ваша і можливо, що вона вплине на моє рішення. Наперед дуже дякую!
Реклама в блозі: Ефективний вывод из запоя - це висилка в іншу галактику
.

Хіба що третє, а все те зайве.
а що третє?
Як на мене, то немає різниці, головне щоб наступні пости були такими ж цікавими, хоча ні, ще кращими ніж попередні)
ДЯкую за хвалу:)))
Як на мене 1 і 2 зайве…
А щодо 3 навіть не знаю…
ну от:(
Рібята, де ви тут бачили цікаві пости? Блін, це маразм все. Пишіть шось цікаве! Не дрочіть на рейтинг, не займатеся монетизацієї і тим всім іншим дрантям. Не маєте чим зайнятися? Ідіть працюйте!
А себе показати слабо?:) Тролити це найлегше.
Згодна з попередніми дописувачами: кроспости – це досить зручно і приємно для читачів, а окремі сторінки в твіттері і фейсбуці, на мій погляд, зайве, принаймні я не стала б сама їх додавати для читання собі… А там роби вже як сам вирішив
Ага але фейсбук дає можливість більшої соціалізації.
твітер зайвий, так як це буде те саме рсс, думаю те саме і фб
фейсбук не кроспостить пости, там інша ціль.
Коли я бачу твої анонси на своїй стінці на Фейсбук, то чомусь вони ведуть на замітку в фейсбук замість сторінки сайту. Особисто мені це дуже незручно, бо там просто плеінтекст, а хочеться бачити і індивідуальність сайту.
1,2,3 – не треба. Нашо плодити інтернет копіпастами?
Це така особливіть фейсбука – це замітки, котрі переписуються з сайта, мало б бути десь посилання на оригінал.
)
А кроспости – це для зручності фанатиків певних блогохостингів, от люблять вони свої жжежешки, лірушки і т.д.
от чого точно не тре робити це твітер постити в баз, бо нервує читати одне і те саме і там і там
а хтось ще базом користується? Мої твіти йдуть туди? Де то вирубити?
Я думаю, окремі аккаунти в твіттері/фейсбуку потрібно робити лише в тому разі, коли блог тематичний і до автора має відношення посереднє. Якщо ж блог авторський повністю, тоді самі аккаунти автора вже є його представництвами в соцмережах.
Тобто (розжовую) якщо Вася пише блог про рибок і тільки про рибок, то можна зробити окремі сторінки, якщо ж Вася пише про себе (і навіть про своє відношення до рибок в тому числі) – немає чого щось додаткове створювати!
а про мене є окремий блог
А цей типу “про рибки”?)))
типу він якби на глобальні теми.
Ага, його важко назвати тематичним – немає одної визначеної тематики.
1,2 не варто
3 варто
Дякую за коментар
Роман Голубовський, ти ту тему на тематичносты вже забувай потрохи:) Дитячі сеошніцькі приколи то вже в минулому мали б бути
)) Тут є тема – це життя, життя людини. І тут нема прив’язки до особистості, тобто не є описи суто похвилинно моїх шопопалописів, а лише те, що приходить на думку в процесі мого існування на цьому світі
))
А тема буває навіть в безтемних речах, якщо уважно придивитись.
1. Не варто.
2. Не варто.
3. Не доцільно.
Як на мене то це все зайві витрати часу. Краще зосередитись на ведені блогу.
кроспости автоматом публікуються
Походу, твіттер і фейсбук так само напівавтоматом отримують нові пости (а може й автоматом). Заважати воно не буде.
А я б поексперементував з 1, 2 і 3)
А як саме?