Знайомства в Інтернеті – не вір очам своїм
Таку назву, має досить таки негативна стаття Ксенії НЕСТЕРЕНКО. стаття буде нижче.
Я хочу сказати, що як на мене - це не все так, хоча і Ксенія пише правду. Знайомства в інтернеті особисто мені дали багато цікавих моментів в житті. Інтернет дав багато друзів і пригод свого часу. А ще в неті є дуже багато хороших людей, проте треба навчитися розрізняти де міф, а де реальність. І можливо неварто затягувати віртуальне спілкування, а переводити його в реальне.
Стрімкий розвиток технологій спрощує життя. Спрощує і стосунки. Тепер для того, щоб підібрати собі партнера за інтересами достатньо просто зайти на сайт знайомств в Інтернеті. Доступно, легко, інтригує. На відміну від реального життя, тут можна приховати страх, збентеження за "смайликом", і ніхто не здогадається, що ви дійсно відчуваєте. А тільки щось піде не так – легке клацання мишки і чоловік пропадає з вашого життя без розкаянь совісті.
Як показує статистика, майже три чверті американської молоді сьогодні спілкуються тільки через Інтернет. Що до нас, українці відстають від американських ровесників тільки через матеріальні можливості і малу поширеність інтернет-центрів. Але показники ростуть у геометричній прогресії. І, напевно, кожен користувач Інтернет пройшов через сайти знайомств. Рано чи пізно у будь-кого виникає спокуса познайомитися з собі подібним саме таким чином.
Плюси інтернет-романів очевидні – партнер постає наче "ти його сліпила з того, що було, а потім що було те і полюбила". Та й сам ти можеш з'явитися перед партнером тим ідеалом, яким у реальному житті ти не станеш ніколи. Партнер у мережі може бути людиною, з якою можна поговорити на інтимні теми, або, можливо, "жилетом", в який можна поплакатися. Тут можна позбавитися від комплексів спілкування, що мучать у реальному житті.
Ось тільки часто тут можна наткнутися і на обман. По той бік монітора може опинитися не прекрасна блондинка, а пузатий чоловік з неголеною щетиною, який сидячи удома з пивом і чіпсами сміється над вами. Але це ще квіточки в порівнянні зі справжніми "розлученнями".
Відомо, що на таких сайтах повно шахраїв, які, помістивши фотографію якої-небудь симпатичної моделі, знайомляться з наївним американцем, німцем, французом і починають доїти з них долари. Приводом вислати трохи грошей може бути все, що завгодно, наприклад, плата за Інтернет, навчання або квиток, щоб прилетіти в гості до закордонного жениха. Після того, як чужоземець вислав певну суму грошей, спілкування припиняється, і лише тоді горе-жених розуміє, що його банально "кинули".
Завдяки невпинній діяльності російських і українських шахраїв, а так само невсипущій вахті мисливців на них, починаючи з кінця 2003 р. жінок з колишнього східного блоку взагалі перестали реєструвати на пристойних міжнародних платних сайтах. Отже, основний потік охочих вийти заміж закордон йде на так звані міжнародні сайти з російськими нареченими. Вони, до речі, дуже популярні на заході, особливо серед американських лузерів, що не змогли добитися успіхів у кар'єрі і в особистому житті. Як правило, на таких ділянках мережі жінки за членство не платять, проте чоловікам за певну плату надають повний пакет послуг. Хоча всі ці небезпеки підстерігають у мережі не тільки наших пані, але й американок, європейок і всіх, хто наважився знайти собі супутника життя через Інтернет.
Що до дівчат, та більшість тих, хто реєструється на таких сайтах, бажають знайти спроможного чоловіка, тим самим забезпечивши собі безбідне життя. Натомість вони натикаються на закордонних женихів, які при спілкуванні зі своєю обраницею йдуть на всякі прийоми, щоб зацікавити дівчину. Вони перебільшують реальний стан справ. І дівчата, які сподівалися на красиве життя, приїхавши до закордонного принца, бачать, що вілла, про яку він розповідав, – звичайний середньостатистичний будиночок, який до того ж йому поки не належить, оскільки необхідно ще впродовж яких-небудь 15 років виплачувати кредит. Господар цієї самої "вілли" – неохайний сноб з командними нотками в голосі. І взагалі – спілкування з близькими по духу і менталітетом чоловіками, хай і нашими, доставляло новоспеченій нареченій куди більше задоволення. Такі романи в більшості випадків закінчуються через рік-два, і дівчина, попрацювавши безкоштовною домогосподаркою, спіймавши облизня, повертається додому. А іноземець сідає за комп'ютер і знову шукає собі яку-небудь "Наташу".
До речі, багато хто реєструється на всіляких сайтах знайомств з метою пошуку позашлюбних сексуальних відносин. Завдяки ним з'явилася навіть нова професія – "кібершпіон" або "комп'ютерний розвідник". Ревнива дружина або чоловік, що підозрюють своє подружжя в зраді, наймають хакера, який за окрему платню вирахує, з ким спілкується друга половина.


Особисто я жодного разу не заходив на сайти знайомств. І я ЗГОДЕН з пані Ксенією, що в подібних сайтах є повно всілякої мерзоти.
Проте самі знайомства і спікування в мережі, як на мене, – це суто позитивне явище, особливо якщо воно не вимагає від учасників якихось конкретиних дій. А нові тенденції в мережі, а саме соціальні мережі і блоґи, зробили спілкування ще більш цікавим і корисним.
FireON: ну погані і добрі є всюди:)