Переваги соціальних мереж

Не все так погано в нашому віртуальному світі, як може здаватися. Більшість речей занадто загострені і часом перебільшені. Соціальні мережі - це не зло, там не лише збоченці, злодії і вбивці сидять, в загальному валі їх є меншість, основна маса - звичні люди (хоча, якщо зробити тут філософію, то всі ми трошки маємо бзіка і птаха в голові). І ось ці люди, ми з вами, формуємо аудиторію всіх соціалок, даємо їм дохід і штовхаємо на розвиток.

Що ж такого позитивного, в цій віртуальній пластмасі? Зараз спробую розписати кілька цікавих і корисних речей, котрі подарували нам віртуальні мережі живих людей.

  • Завдяки соціалкам ви завжди будете пам’ятати про дні народження своїх друзів (недругів також). Фактично кожна соціалка буде монотонно і нудно попереджувати про швидке наближення важливої події, дня уродин.
  • Завдяки соціалкам ви завжди будете в курсі останніх подій, а інколи вони вас попередять задовго до офіційних новинарних ресурсів.
  • Завдяки соціалкам, ви станете ближче до друзів чи рідних, котрі живуть далеко і вам майже нереально зустрітись в реальному світі. А ще соціалки допомагають знайти давніх друзів, забуте кохання, знаходити свої половинки.
  • Завдяки соціалкам тепер люди знаходять роботу, купують речі, знаходять відповіді на запитання і діляться знаннями.

І це лише кілька за. Звісно, що зараз легко написати кілька негативних речей, розказати про ряд невдалих моментів і досвідів з віртуального життя, проте це винятки, а не правило. Людям просто слід навчитись довіряти одне одному, любити одне одного, бути щирими і справжніми. Попри це, треба бути уважними, обережними (але не занадто) і не розповідати в кожному записі де ховають гроші і вказувати години своєї відсутності.

Тож дайте мені відповідь, для вас соціальні мережі зло чи добро? Дякую.

 


Реклама в блозі: Вдало підібрана кафельная плитка для кухни з урахуванням кольорової гами і функціонального призначення, значно прикрасить ваш інтер’єр

top of hotblogs.org.ua

Інші цікаві записи: